Kratki parkingowe

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiotów

Krata stabilizująca to kratka trawnikowa służąca do stabilizacji i umacniania gruntu. Dzięki niej można tworzyć powierzchnie użytkowe, jak parkingi, czy podjazdy, które poza funkcją użytkową będą też stanowiły powierzchnię biologicznie czynną, pozwalającą na swobodną migrację wód opadowych. Jeśli poszukujesz praktycznych, ekologicznych rozwiązań...

Krata stabilizująca to kratka trawnikowa służąca do stabilizacji i umacniania gruntu. Dzięki niej można tworzyć powierzchnie użytkowe, jak parkingi, czy podjazdy, które poza funkcją użytkową będą też stanowiły powierzchnię biologicznie czynną, pozwalającą na swobodną migrację wód opadowych. Jeśli poszukujesz praktycznych, ekologicznych rozwiązań, oferowana przez eGarden geokrata parkingowa jest produktem, którego potrzebujesz.

Kratki parkingowe - stabilizacja i umacnianie gruntu

Trawnikowa krata na parking, czy kratka na podjazd to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które coraz częściej jest stosowane w infrastrukturze. Jest to idealna alternatywa dla klasycznej kostki brukowej, asfaltu, czy płyt ażurowych. Oferowane przez nas rozwiązanie znajduje również zastosowanie podczas utwardzania i stabilizacji pobocza, czy skarp. Kratki parkingowe można wypełnić dekoracyjnym kruszywem lub glebą z posianą trawą. Co istotne, kratki parkingowe zostały stworzone w taki sposób, aby uniemożliwiały migrację kruszywa. Dzięki temu produkt sprawdzi się nie tylko w przestrzeni miejskiej, ale również na posesji, domowych podjazdach, czy w ogrodzie, wpływając na dekoracyjność przestrzeni wokół domu. Na 1 m2 niezbędne będzie użycie mniej więcej 4 kratek.

Kratki parkingowe - postaw na ekologiczne rozwiązanie 

eGarden to sklep ogrodniczy, w którym królują sprawdzone, nowoczesne rozwiązania. Oferowane przez nas kratki parkingowe to ekologiczne produkty powstałe z tworzywa powstałego z recyklingu odpadów tworzyw sztucznych - typ PE. Poza tym, że tego typu kratki pozwalają zadbać o design ogrodu, ograniczają też wzrost chwastów, chroniąc równocześnie trawnik przed szkodliwym działaniem promieni UV. Kratka trawnikowa jest prosta w montażu, ma strukturę plastra miodu o wymiarach 47,3x47,3x4 cm. Kratka na podjazd dodatkowo chroni przed zniszczeniem i odkształceniem podłoża wokół domu. Dzięki uniwersalnemu kolorowi zielonemu idealnie wkomponuje się w trawę, czy ozdobne kruszywo, wpisując się w każdą stylistykę ogrodu. 

Jeśli chcesz zadbać o przestrzeń wokół domu, zwróć uwagę na szczegóły. Czasami drobne elementy i zmiany wprowadzone na posesji pozwolą Ci nie tylko cieszyć się lepszym designem, ale i zadbać o kondycję ogrodu. Takim elementem są oferowane przez nas kratki parkingowe wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Wysoka jakość sygnowana renomowanymi markami i atrakcyjna cena - jeśli takiego połączenia poszukujesz, zamów produkty dostępne w asortymencie eGarden. 

Mniej
Więcej

Filtruj według:

Dostępność