Pochodnie bambusowe

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do ogrodu, które nie tylko ułatwią Ci przeprowadzenie niezbędnych prac, ale i umożliwią Ci upiększenie zielonej przestrzeni wokół domu, wprowadzając do ogrodu wyjątkowy klimat służący odpoczynkowi na łonie natury. W ofercie sklepu dostępne są między innymi poc...

Sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do ogrodu, które nie tylko ułatwią Ci przeprowadzenie niezbędnych prac, ale i umożliwią Ci upiększenie zielonej przestrzeni wokół domu, wprowadzając do ogrodu wyjątkowy klimat służący odpoczynkowi na łonie natury. W ofercie sklepu dostępne są między innymi pochodnie ogrodowe, w tym w pełni naturalne pochodnie bambusowe. 

Pochodnie bambusowe - zadbaj o klimat w ogrodzie 

Pochodnia bambusowa to świetny pomysł na oświetlenie ogrodu zarówno podczas imprez na łonie natury, grilla, jak i każdego wieczoru celem umilenia sobie relaksu w przydomowym zaciszu. Zapalone pochodnie dają ciepłe, przytulne światło i jasny płomień, równocześnie nie wydzielają nieprzyjemnego, duszącego zapachu. W ofercie eGarden dostępne są różne warianty - pochodnia bambusowa 60 cm wyposażona w zbiornik o wysokości 9 cm i średnicy 6 cm, pochodnia 90 cm ze zbiornikiem o takich samych wymiarach, jak i model o wysokości 120 cm i zbiorniku o wymiarach 11 x 6 cm, czy pochodnia bambusowa 150 cm z wbudowanym zbiornikiem o pojemności 0,5 l. 

Pochodnie bambusowe - wybierz jakość gwarantującą bezpieczeństwo 

Zastanawiasz się, jak zapalić pochodnie bambusowe? Nic prostszego! Pochodnie wyposażone są w zbiorniki, które napełnia się naftą. Zbiorniki te mają grube knoty, które po nasączeniu w płynie palą się powoli równomiernym, jasnym płomieniem. Jeśli poza efektem świetlnym chcemy też uzyskać wyjątkowy efekt zapachowy, możemy uzupełnić zbiornik również o olejki zapachowe lub o działaniu odstraszającym owady. Ile pali się pochodnia bambusowa? Wszystko uzależnione jest od pojemności zbiornika, jednak średni czas palenia to ok. 8 godzin. Wszystkie pochodnie bambusowe zostały wzmocnione w kilku miejscach - dzięki temu pochodnie mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Szczyt tyczki został rozszczepiony i solidnie zamocowany wokół zbiornika, dzięki czemu pozostaje on w jednej pozycji przez cały czas palenia, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Ze względu na niską wagę, pochodnie bambusowe można swobodnie przenosić, a zaostrzona końcówka pozwala na bezproblemowe wbicie w podłoże. Dzięki temu, że zbiornik można bez trudu oddzielić od bambusowej podstawy, po zużyciu można zutylizować ją w ekologiczny sposób. 


Atrakcyjna cena, wysoka jakość wykonania, szeroki wybór rozmiaru oraz wyjątkowy efekt wizualny - zamów oferowane przez nas pochodnie bambusowe i upiększ ogród, wprowadzając do niego niepowtarzalny, przytulny klimat. 

Mniej
Więcej

Pochodnie bambusowe

cofnij do Lampy, pochodnie i akcesoria

Filtruj według:

Dostępność