Trawa odporna na deptanie

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów

Szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój ogród i uprawiane przez Ciebie rośliny były piękne i zadbane? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak to sklep internetowy ogrodniczy eGarden, jest miejscem idealnym dla Ciebie! W naszej szerokiej ofercie znajdziesz nie tylko nawozy, nasiona r...

Szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój ogród i uprawiane przez Ciebie rośliny były piękne i zadbane? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak to sklep internetowy ogrodniczy eGarden, jest miejscem idealnym dla Ciebie! W naszej szerokiej ofercie znajdziesz nie tylko nawozy, nasiona roślin czy ziemię, ale także narzędzia ogrodowe, systemy nawadniające oraz specyfiki na owady. 

Trawa odporna na deptanie

Trawnik ma wiele zalet. Obniża on temperaturę powietrza, redukuje kurz oraz huk. Koi także oczy i uspokaja. Nie ma jednak nic gorszego niż intensywnie zielony trawnik, który jest tak bardzo wydeptany, że aż zrobiła się z niego zbita, płaska masa. Problem wydeptanej trawy najczęściej pojawia się w miejscach takich jak tereny sportowo-rekreacyjne, place zabaw czy pola namiotowe. Trawniki intensywnie użytkowane, z uwagi na to, że bywają wgniecione w ziemię, zamiast cieszyć oko – szpecą. Dobrym więc pomysłem jest, aby w takich miejscach posiać trawę odporną na deptanie, która nie dość, że będzie spełniać swoją funkcję, to będzie również dobrze wyglądać. W ofercie naszego sklepu można znaleźć kilka interesujących opcji właśnie z tej kategorii. Są to trawy odporne na deptanie firm: BIOVITA, eGarden, SUBSTRAL i Bolero. 

Trawa odporna na deptanie – BIOVITA

Mieszanka traw SPORTMIX to zbiór traw szczególnie odpornych na deptanie, mechaniczne uszkodzenia, czy ugniatanie. Jeśli chcemy uzyskać silną zwartą darń oraz zależy nam na szybkim wzroście, to produkt ten będzie idealnym wyborem. W przypadku gdy pragniemy uzyskać efekt “trawnika dywanowego” powinniśmy często kosić oraz nawozić trawę. Produkt SPORTMIX firmy BIOVITA jest dostępny w naszej ofercie w kilku wariantach wagowych. Są to 0,5kg, 0,9kg, 5kg, 10kg i 25kg

Trawa odporna na deptanie – eGarden

W naszej ofercie można znaleźć również naszą autorską trawę odporną na deptanie – trawę SPORTOWĄ. Produkt ten to wysokiej jakości kompozycja traw gazonowych. Trawnik ten przeznaczony jest do intensywnego użytkowania. Jest on również odporny na deptanie, ugniatanie oraz uszkodzenia mechaniczne gleby. Znajdujące się w naszej mieszance traw nasiona charakteryzują się także gęstą i wytrzymałą darnią, intensywną, ciemną zieloną barwą, oraz mrozoodpornością. Przed zakładaniem trawnika należy pamiętać, aby oczyścić podłoże z chwastów oraz kamieni. Trawa SPORTOWA eGarden dostępna jest w wersji 5 kg oraz 25 kg. 

Trawa odporna na deptanie – SUBSTRAL

Kolejną, znajdującą się w naszej ofercie trawą odporną na deptanie jest produkt firmy SUBSTRAL. Trawa samo zagęszczająca to specjalnie wyselekcjonowana odmiana kostrzewy czerwonej oraz życicy trwałej. Dzięki temu połączeniu możemy uzyskać gęste i odporne trawniki, które przetrwają wiele lat. Produkt ten dostępny jest w wersjach: 1 kg, 3 kg oraz 5 kg. 

Trawa odporna na deptanie – Bolero

Ostatnią, znajdującą się w naszej ofercie trawą odporną na deptanie jest trawa sportowa Bolero. Produkt ten odporny jest na intensywne koszenie oraz uszkodzenia mechaniczne. Szybko się on regeneruje, sprawdzi się więc doskonale jako trawa boiskowa. Trawa sportowa Bolero dostępna jest tylko i wyłącznie w wersji wagowej: 0,9 kg. 

Mniej
Więcej

Trawa odporna na deptanie

cofnij do Nasiona traw

Filtruj według:

Dostępność