Ziemia do iglaków

Ziemia do iglaków

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 przedmiotów

Odpowiednia ziemia do iglaków to bardzo ważny element prawidłowego wzrostów wszelkiego rodzaju iglaków. Najlepsza ziemia do iglaków to mieszanka torfu i kory sosnowej kompostowanej. Mieszanka zapewnia korzeniom roślin iglastych doskonałą możliwość oddychania, przepuszczalność wody i składników odżywczych zawartych w glebie. Ziemia do iglaków to ...

Odpowiednia ziemia do iglaków to bardzo ważny element prawidłowego wzrostów wszelkiego rodzaju iglaków. Najlepsza ziemia do iglaków to mieszanka torfu i kory sosnowej kompostowanej. Mieszanka zapewnia korzeniom roślin iglastych doskonałą możliwość oddychania, przepuszczalność wody i składników odżywczych zawartych w glebie. Ziemia do iglaków to produkt który posiada niższe Ph niż inne podłoża.

Stosowanie ziemi do iglaków znanych marek o odpowiednim składzie spowoduje prawidłowy wzrost iglaków, które bardzo chętnie wykorzystywane są do dekorowania działek, ogródków, balkonów i tarasów. Iglaki swoją popularność zdobyły dzięki zieleni którą utrzymują przez cały rok, przez co szczególnie pięknie zdobią zimą gdy za oknem jest ponura i zimna pogoda.

Mniej
Więcej

Filtruj według:

Dostępność