Ziemia do iglaków

Ziemia do iglaków

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 przedmiotów

Odpowiednia ziemia do iglaków to bardzo ważny element prawidłowego wzrostów wszelkiego rodzaju iglaków. Najlepsza ziemia do iglaków to mieszanka torfu i kory sosnowej kompostowanej. Mieszanka zapewnia korzeniom roślin iglastych doskonałą możliwość oddychania, przepuszczalność wody i składników odżywczych zawartych w glebie. Ziemia do iglaków to ...

Odpowiednia ziemia do iglaków to bardzo ważny element prawidłowego wzrostów wszelkiego rodzaju iglaków. Najlepsza ziemia do iglaków to mieszanka torfu i kory sosnowej kompostowanej. Mieszanka zapewnia korzeniom roślin iglastych doskonałą możliwość oddychania, przepuszczalność wody i składników odżywczych zawartych w glebie. Ziemia do iglaków to produkt który posiada niższe Ph niż inne podłoża.

Stosowanie ziemi do iglaków znanych marek o odpowiednim składzie spowoduje prawidłowy wzrost iglaków, które bardzo chętnie wykorzystywane są do dekorowania działek, ogródków, balkonów i tarasów. Iglaki swoją popularność zdobyły dzięki zieleni którą utrzymują przez cały rok, przez co szczególnie pięknie zdobią zimą gdy za oknem jest ponura i zimna pogoda.

Nieważne czy uprawą roślin zajmujesz się profesjonalnie, czy jesteś hobbystą. Sklep internetowy eGarden jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie! W naszej szerokiej ofercie można znaleźć niemal wszystko, od nasion i nawozów, poprzez ziemię i torfy, aż po systemy nawadniające oraz pochodnie bambusowe. Jako obsługa sklepu eGarden dbamy o to, aby oferowany przez nas asortyment był na tyle różnorodny, żeby każdy nasz klient był w stanie znaleźć coś dla siebie.

Ziemia do iglaków  – podstawa odpowiedniego rozwoju

W przypadku roślin iglastych odpowiednio dobrane podłoże jest bardzo ważnym elementem, zapewniającym ich odpowiedni wzrost. Iglaki, które będą korzystać z dedykowanego dla nich zasobnego podłoża, będą wspaniale się rozwijać, ciesząc przy tym oko osoby, która wkłada całe swoje serce w opiekę nad nimi. Nikt nie chciałby przecież pomimo swoich wielkich wysiłków widzieć, że pielęgnowana przez nich roślina nie rozwija się prawidłowo. Warto więc, zanim zabierzemy się za sadzenie iglaków, zaopatrzyć się w produkty, które spowodują, że przygotowana przez nas gleba będzie odpowiednia dla danych gatunków roślin. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroką ofertę ziemi do iglaków firm HARTMANN  oraz BIOVITA. 

Ziemia do iglaków – HARTMANN

Jeśli chodzi o kwestię ziemi do iglaków, to w naszej ofercie znajduje się jedna propozycja firmy HARTMANN. Jest to torf kwaśny stanowiący idealne podłoże dla roślin kwasolubnych. Może być on również stosowany jako surowiec dla osób przygotowujących własne substraty. Stosuje się go także do zakwaszania gleby. Produkt ten charakteryzuje się dużą pojemnością wody. Dostępny jest on w kilku różnych wariantach wagowych. 

Ziemia do iglaków – BIOVITA

Ziemia do iglaków firmy BIOVITA znajdująca się w naszej ofercie to trzy, różniące się od siebie produkty. Są to: “ziemia do iglaków i roślin kwasolubnych”, “ziemia OPTIMA to iglaków” oraz “torf ogrodniczy kwaśny”. Pierwsza z tych trzech opcji, czyli ziemia do iglaków i roślin kwasolubnych nadaje się idealnie do sadzenia, przesadzania oraz podsypywania. Jest to naturalny produkt. Zawiera on w sobie dodatki drobno zmielonej kory oraz torfu. W swoim składzie posiada on wiele potrzebnych roślinom składników odżywczych. Dostępny jest w wersji 20L oraz 50L. Kolejną propozycją od firmy BIOVITA jest ziemia optima do iglaków. Produkt ten dzięki swojej lekkiej strukturze zapewni iglakom świetną przepuszczalność powietrza i wody. Ziemia ta gwarantuje również odpowiedni wzrost rośliny oraz intensywne wybarwienie igieł. Jest on odpowiedni na podsypywanie, przesadzanie oraz sadzenie roślin iglastych. Torf ogrodniczy kwaśny to ostatnia opcja oferowana przez firmę BIOVITA. Jest to produkt pochodzenia organicznego. Zawiera on torf wysoki (sfagnowy) mielony, o frakcji 0-20 mm. Dzięki zawartym w sobie składnikom odżywczym torf ten poprawia strukturę podłoża w ogrodzie, spulchnia i napowietrza glebę oraz reguluje stosunki wodne. Produkt ten jest doskonałym wyborem do uprawy roślin iglastych. Należy jednak pamiętać, że torf ten przed użyciem powinien najpierw zostać poddany wietrzeniu, a później dodatkowemu nawilżeniu. Dopiero do tak przygotowanego torfu można sadzić iglaki.

Mniej
Więcej

Ziemia do iglaków

cofnij do Grunty i podłoża

Filtruj według: