Doniczki wiszące

Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 23 przedmiotów

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz niemalże wszystkie potrzebne Ci produkty z szeroko pojętym tematem ogrodnictwa i rolnictwa związane, to trafiłeś idealnie. Sklep ogrodniczy eGraden w swojej bogatej ofercie posiada między innymi nasiona, nawozy, ziemię oraz najróżniejsze doniczki. Jako obsługa sklepu staramy ...

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz niemalże wszystkie potrzebne Ci produkty z szeroko pojętym tematem ogrodnictwa i rolnictwa związane, to trafiłeś idealnie. Sklep ogrodniczy eGraden w swojej bogatej ofercie posiada między innymi nasiona, nawozy, ziemię oraz najróżniejsze doniczki. Jako obsługa sklepu staramy się również ciągle poszerzać nasz asortyment, tak aby każdy nasz klient miał szansę znaleźć dokładnie  to, czego szukał. 

Dlaczego warto posiadać rośliny doniczkowe?

Zalet posiadania roślin doniczkowych jest wiele. Do tych najczęściej wymienianych zalicza się to, że poprawiają one nastrój, redukują stres, zwiększają naszą kreatywność oraz koją oczy. Pomieszczenie, w którym znajdują się rośliny zielone jest również bardziej przytulne i przyjazne, dzięki czemu jakoś lepiej się w nim czujemy. Warto również wspomnieć, że niektóre rośliny oczyszczają powietrze z toksyn, dzięki czemu między innymi lepiej śpi nam się w nocy. Biorąc pod uwagę te wszystkie korzyści płynące z obecności w naszym życiu codziennym roślin zielonych, można łatwo dojść do wniosku, że warto posiadać w domu lub mieszkaniu przynajmniej jedną roślinę doniczkową. 

Doniczka do zawieszenia na suficie – doskonałe rozwiązanie do małej przestrzeni

Wiele osób mieszkających w małych domach lub mieszkaniach często ogranicza posiadane przez siebie rośliny doniczkowe do minimum, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie mają na nie miejsca. W takiej sytuacji wspaniałym rozwiązaniem, o którym wielu z nas zapomina, jest zdecydowanie się na doniczki wiszące do domu lub na balkon, dzięki którym możemy jednocześnie zaoszczędzić cenną przestrzeń oraz cieszyć się zaletami związanymi z posiadaniem kwiatów lub innych roślin zielonych. 

Doniczka balkonowa – Prosperplast

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można wiszące doniczki na balkon firmy Prosperplast. Od siebie nawzajem różnią się one głównie rodzajem, wielkością lub kolorem. Każda z nich została jednak wykonana z wysokiej jakości sztucznego materiału i każda sprzedawana jest w zestawie z kompatybilnym do nich wieszakiem, który ułatwia nam zawieszenie konkretnej rośliny w domu, mieszkaniu, na balkonie lub tarasie. Wszystkie, znajdujące się w ofercie naszego sklepu doniczki firmy Prosperplast odporne są na działanie szkodliwych promieni UV. Warto również wspomnieć, że doniczka wisząca plastikowa RATOLLA sprzedawana jest w zestawie z przymocowaną do niej inteligentną podstawką, wyposażoną w otwór do dozowania wody, co znacznie ułatwia nam proces podlewania, który w przypadku wysoko zawieszonych roślin potrafi być dość uciążliwy. 

Doniczki wiszące Prosperplast – szeroki wachlarz kolorów

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego eGarden doniczki wiszące firmy Prosperplast dostępne są w następujących kolorach:

  • terakota,

  • umbra,

  • biały,

  • antracyt, 

  • oraz mocca. 

Tak duża różnorodność doniczek pod względem dostępnych kolorów powoduje, że dobranie odpowiedniej, pasującej do konkretnego wystroju wnętrz doniczki nie powinno być problemem. 


Mniej
Więcej

Doniczki wiszące

cofnij do Doniczki dekoracyjne

Filtruj według: