Siatki rabatowe

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiotów

Poszukujesz materiału, z którego przygotujesz ogrodzenie działki, skweru, czy rabat w ogrodzie? Sklep ogrodniczy eGarden ma w ofercie siatki rabatowe powlekane, które świetnie sprawdzą się w tej roli.

Siatki rabatowe - postaw na jakość wykonania 

Każda siatka rabatowa plastikowa dostępna w ofercie naszego sklepu ogrodniczego wykonana jest z na...

Poszukujesz materiału, z którego przygotujesz ogrodzenie działki, skweru, czy rabat w ogrodzie? Sklep ogrodniczy eGarden ma w ofercie siatki rabatowe powlekane, które świetnie sprawdzą się w tej roli.

Siatki rabatowe - postaw na jakość wykonania 

Każda siatka rabatowa plastikowa dostępna w ofercie naszego sklepu ogrodniczego wykonana jest z najlepszej jakości materiałów. Jednym z produktów jest siatka o heksagonalnych oczkach i zabezpieczonych, nieostrych krawędziach. Produkt jest odpowiednio zabezpieczony przed szkodliwym działaniem promieni UV, zmiennymi czynnikami atmosferycznymi i środkami chemicznymi, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko na rabatach, ale i na balkonie, czy tarasie, jako przesłona, w altanach, przy bramach i ogrodzeniach, zabezpieczając przed przedostaniem się zwierząt, czy niechcianych przedmiotów. Ze względu na materiał, z jakiego siatki rabatowe zostały wykonane, są one odporne również na przegryzienie przez gryzonie. Elastyczność materiału pozwala na bezproblemowe dopasowanie siatki do miejsca jej montażu, który jest wyjątkowo prosty. Produkt ma wysokość 1 m i długość 30 mb oraz wielkość oczek 19x20 mm. Siatka w kolorze srebrnym jest opatrzona 5-letnią gwarancją producenta. 

Siatki rabatowe - funkcjonalny niezbędnik w Twoim ogrodzie 

Bazujemy wyłącznie na renomowanych produktach pochodzących od doświadczonych producentów, takich jak Marma, czy Exagon. Dzięki temu mamy pewność, że siatki rabatowe posłużą naszym Klientom na długo, w 100% sprawdzając się w każdej przestrzeni. W asortymencie eGarden dostępne są też siatki rabatowe polifenolowe, które wyróżniają się nie tylko trwałością, ale i lekkością. Ich szerokie zastosowanie umożliwia wykorzystanie siatki jako ogrodzenia, zabezpieczenia drzew i krzewów nienaruszającego roślin, wzmocnienie gruntów, skarp lub nasypów, będąc przydatnym elementem podczas budowy oczka wodnego, czy zabezpieczania trawnika przed kretami i nornicami. Siatki rabatowe polifenolowe mogą być też z powodzeniem wykorzystane jako tymczasowe ogrodzenie w hodowli drobiu, czy jako przegrody i przekładki izolacyjne w melioracji. To siatka rabatowa 15 mm typu B4 o masie 296 g/mb i kolorze zielonym. W ofercie dostępny jest też model o masie 94 g/mb. 


Zamów siatki rabatowe wykonane z elastycznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie zmiennych warunków atmosferycznych materiałów i zadbaj nie tylko o wygląd ogrodu, ale i kondycję rosnących tam drzew, krzewów i innych roślin. eGarden to sklep ogrodniczy, w którym atrakcyjna cena idzie w parze z jakością sygnowaną znanymi i cenionymi markami - złóż zamówienie i przekonaj się, że oferowane przez nas produkty i akcesoria ogrodowe w pełni odpowiedzą na Twoje potrzeby. 

Mniej
Więcej

Siatki rabatowe

cofnij do Siatki

Filtruj według:

Dostępność