Nawozy do paproci

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 22 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce stworzone dla osób zajmujących się hodowlą roślin i nieważne jest czy taka osoba jest hodowcą hobbystycznym, czy profesjonalnym. U nas każdy znajdzie produkty dostosowane do swoich potrzeb. W bogatej ofercie naszego sklepu znajduje się bowiem wszystko, co tylko potrzebne do hodowania i pielęgnowani...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce stworzone dla osób zajmujących się hodowlą roślin i nieważne jest czy taka osoba jest hodowcą hobbystycznym, czy profesjonalnym. U nas każdy znajdzie produkty dostosowane do swoich potrzeb. W bogatej ofercie naszego sklepu znajduje się bowiem wszystko, co tylko potrzebne do hodowania i pielęgnowania roślin.  Kupisz u nas zarówno coś tak podstawowego, jak nasiona, jak i bardziej złożone systemy nawadniające, ułatwiające podlewanie.

Nawozy do paproci – w trosce o piękną zieleń

Tak samo, jak w przypadku dbania o każde inne rośliny, w kwestii pielęgnowania paproci niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego nawozu. Piękna i dorodna paproć cieszy przecież oko, a żywy, zielony kolor uspokaja, koi i wywołuje uczucie szczęścia. Z tego powodu zadbaliśmy, aby w naszym sklepie znalazł się również szeroki wybór nawozów przeznaczonych bezpośrednio do pielęgnacji paproci. W naszej ofercie można znaleźć nawozy do paproci firm takich jak: Agrecol, Florovit, Zielony Dom, BIOPON oraz BIOHUMUS.

Nawozy do paproci – Agrecol

W naszej ofercie znajdują się dwa nawozy firmy Agrecol przeznaczone do dbania o paprocie. Pierwszy z nich to klasyczny nawóz w płynnej postaci, drugi zaś to nawóz w żelu. Produkt ten jest organiczno – mineralny i z jego składników mogą korzystać zarówno paprocie doniczkowe, jak i te ogrodowe. Nawóz do paprotek firmy Agrecol ma bardzo bogaty w mikroskładniki pokarmowe skład, który przy regularnym stosowaniu wpłynie pozytywnie na rozwój paproci, oraz poprawi jej odporność na choroby i niskie temperatury.

Nawozy do paproci – Florovit

Nawóz płynny do paproci Florovit, oferowany przez sklep internetowy eGarden to skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do pielęgnacji paproci wszystkich rodzajów. Można stosować go zarówno do roślin rosnących w doniczkach, jak i do tych znajdujących się w ogrodzie. Preparatu należy używać w proporcjach 15 ml specyfiku na 2 litry wody. Można stosować go przez cały rok, od kwietnia do października raz na dwa tygodnie, a zimą raz na miesiąc.

Nawozy do paproci – Zielony Dom

Mgiełka nawozowa do paproci to alternatywny sposób nawożenia rośliny. Raz dziennie należy delikatnie zrosić liście. Taki zabieg zapewni im odpowiednie nawodnienie, bez ryzyka, że podłoże zostanie zasolone, co wpłynęłoby niekorzystnie na rozwój rośliny. Mgiełka nawozowa charakteryzuje się niezwykle szybkim działaniem. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach regularnego użytkowania. Roślina staje się zdrowsza oraz dużo bardziej zielona.

Nawozy BIO do paproci 

Coraz więcej osób stara się stawiać na ekologię, również, kiedy chodzi o nawożenie.  Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Można więc znaleźć u nas wiele produktów BIO i tyczy się to także nawozów do paproci. Oferowane przez nas nawozy BIO to nawozy firm BIOPON oraz BIOHUMUS. Zarówno jeden, jak i drugi naturalny nawóz do paproci przygotowany jest w stu procentach ze składników pochodzenia naturalnego. Z uwagi na fakt, że w składzie tych nawozów obecny jest potas, paprocie będą wspaniale się rozwijały.


Mniej
Więcej