Kwasomierze glebowe

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów

Nasiona, nawozy, doniczki, specyfiki na owady, środki ochrony roślin czy narzędzia ogrodnicze. Te i wiele, wiele innych produktów w swojej szerokiej ofercie posiada sklep ogrodniczy eGarden. Zaopatrzyć może się więc u nas nie tylko profesjonalista, ale również ogrodnik z zamiłowania, a to wszystko bez zbędnego opuszczania domu i tracenia czasu n...

Nasiona, nawozy, doniczki, specyfiki na owady, środki ochrony roślin czy narzędzia ogrodnicze. Te i wiele, wiele innych produktów w swojej szerokiej ofercie posiada sklep ogrodniczy eGarden. Zaopatrzyć może się więc u nas nie tylko profesjonalista, ale również ogrodnik z zamiłowania, a to wszystko bez zbędnego opuszczania domu i tracenia czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. 

Kwasomierz do gleby – niezbędny w dbaniu o dobrą jakość podłoża

Każda gleba jest nieco inna, a co za tym idzie – posiada różne właściwości oraz skład, a każdy gatunek roślin wymaga nieco innej ziemi, aby odpowiednio się rozwijać. Łącząc więc jedno z drugim, dochodzimy do wniosku, że jeśli chcemy być posiadaczami pięknych i bujnych roślin, to musimy znać skład oraz odczyn pH podłoża, w którym planujemy je posadzić. Najlepszym i najszybszym sposobem na poznanie tego właśnie odczynu jest użycie kwasomierza glebowego, który według wielu jest urządzeniem, które powinno być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego rolnika czy ogrodnika. Takie właśnie mierniki do pomiaru gleby można również między innymi znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego eGraden. 

Kwasomierz glebowy typu Helliga z płytą ceramiczną

Pierwszy, znajdujący się w ofercie naszego sklepu ogrodniczego miernik pH do gleby to profesjonalny kwasomierz glebowy typu Helliga firmy RIM KOWALCZYK. Produkt ten charakteryzuje się nie tylko szybkim i sprawnym pomiarem, ale także sporą precyzją. Dość dużym atutem tego kwasomierza jest fakt, że może być on  stosowany wielokrotnie. Wystarczy bowiem go wyczyścić, co swoją drogą jest dość łatwym zadaniem. Warto również wspomnieć, że RIM KOWALCZYK jest polską firmą. Wybierając oferowane przez nich mierniki glebowe, wspieramy więc nasz rodzimy rynek.

 Znajdujący się w naszej ofercie zestaw firmy RIM KOWALCZYK zawiera:

  • płyn Helliga, 

  • ceramiczną płytkę z podziałką pH, 

  • łyżeczkę plastikową do pobierania próbek z ziemi,

  • książeczkę z instrukcją obsługi oraz wskazówkami odnośnie wpływu pH na rozwój i wzrost roślin. 

Pomiar pH gleby – płyn Helliga

Drugim, znajdującym się w ofercie naszego sklepu artykułem związanym z wykonywaniem pomiaru pH podłoża jest profesjonalny płyn Helliga. Produkt ten jest łatwy w przechowywaniu. Nie wymaga on żadnych specjalnych warunków, można więc trzymać go razem z innymi preparatami ogrodniczymi. Dodatkowo z uwagi na fakt, że buteleczka ma pojemność jedynie 40 ml, to jest ona naprawdę wygodna, jeśli chodzi o proces aplikacji. Co ciekawe produkt ten, pomimo swojej niewielkiej pojemności, charakteryzuje się dość dużą wydajnością. Warto również wspomnieć, że płyn Helliga pomaga uniknąć skutków niedoboru składników odżywczych poprzez regularne badanie odczynu pH gleby. Jest on więc bardzo popularny wśród rolników oraz sadowników, dla których odpowiedni urodzaj jest niezwykle ważny, ponieważ to on jest głównym źródłem ich utrzymania.  Znajdujący się w ofercie naszego sklepu płyn Helliga to produkt polskiej marki. Kupując go wspieramy więc nasz rodzimy rynek i napędzamy gospodarkę. 


Mniej
Więcej

Kwasomierze glebowe

cofnij do Grunty i podłoża

Filtruj według: