Ziemia do warzyw

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego ogrodu od nasion i nawozów, przez systemy nawadniające, aż po ozdobne skrzynie ogrodowe. Bez zbędnego wychodzenia z domu skompletujesz u nas całe zamówienie i kupisz potrzebne Ci rzeczy.

Podstawa dobrych i zdrowych plonów

Powszechnie z...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla swojego ogrodu od nasion i nawozów, przez systemy nawadniające, aż po ozdobne skrzynie ogrodowe. Bez zbędnego wychodzenia z domu skompletujesz u nas całe zamówienie i kupisz potrzebne Ci rzeczy.

Podstawa dobrych i zdrowych plonów

Powszechnie znajomą wiedzą jest fakt, że odpowiednia ziemia w uprawie warzyw jest bardzo ważna. Jałowa i pozbawiona składników odżywczych gleba nie może być dobrym podłożem dla roślin. Zanim więc postanowimy cokolwiek posadzić, musimy zadbać o dobrą ziemię, która będzie odpowiednia do konkretnego typu roślin, pozwalająca na ich prawidłowy rozwój. Gotowe podłoże pod uprawę warzyw znajdujące się w ofercie naszego sklepu sprawi, że będą one miały idealne warunki do dobrego rozwijania się, a co za tym idzie – przyniosą obfite plony. W naszej ofercie znajdziesz ziemię nadającą się zarówno do uprawy warzyw na działce, jak i do stworzenia ogródka warzywnego w pojemnikach, na przykład na balkonie. Ogródek warzywny w skrzyniach może być idealnym rozwiązaniem dla osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia i spożywać własne, ekologiczne warzywa, ale z uwagi na to, że mieszkają w bloku, czy nie mają działki uprawnej, nie mogą sobie na to pozwolić. Ogródek na balkonie będzie w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem, aby żyć zdrowo i w zgodzie z naturą.

Ziemia do warzyw – klasyczna lub BIO

W naszej ofercie można znaleźć zarówno klasyczne, profesjonalne podłoże pod uprawy, jak i podłoże BIO, które z uwagi na fakt, że wykonane jest z naturalnych składników, może być wykorzystywane w uprawie ekologicznej. Zarówno jedna, jak i druga ziemia ogrodowa do warzyw ma swoje zalety. Każda z nich jest jednak używana przez klientów mających konkretne potrzeby, dlatego też w naszym sklepie znajdują się obydwa rodzaje ziemi, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Ziemia pod warzywa – klasyka i obfity plon

Klasyczne podłoże do warzyw marki AURA jest odpowiednio dobraną mieszanką silnie i słabo rozłożonego frezerowego torfu wysokiego, odkwaszonego kredą, wzbogaconego nawozem wieloskładnikowym z dodatkiem mikroelementów. Podłoże to jest przeznaczone do wzrostu warzyw oraz obfitych plonów. Może ono być używane do produkcji roślin w dalszej fazie wzrostu oraz do dalszego pikowania rozsad. Jest to więc najlepsza ziemia pod warzywa, jeśli chcemy uzyskać obfity i równomierny plon.

Ziemia pod warzywa – ekologia i życie w zgodzie z naturą

Drugi rodzaj oferowanego przez nas podłoża to podłoże BIO marki BIOVITA. Przy użyciu tej ziemi można uprawiać warzywa, między innymi pomidory. Podłoże to nie zawiera sztucznych dodatków. Może więc być używane do upraw ekologicznych. Ziemia do upraw warzyw BIO jest przyjazna dla środowiska naturalnego oraz zapobiega jego degradacji. Zawarty w oferowanej przez nas ziemi azot jest pochodzenia naturalnego, a ona sama dzięki użyciu nawozu organicznego została wzbogacona o wysoką zawartość składników odżywczych. Warzywa wyhodowane przy użyciu tej gleby, będą zdrowe, pozbawione sztucznych dodatków, oraz przede wszystkim smaczne.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno klasyczną ziemię od uprawy, jak i ziemię BIO. Zachęcamy więc do zakupu tej ziemi, która idealnie wpisze się w Twoje potrzeby i spełni Twoje oczekiwania!


Mniej
Więcej

Ziemia do warzyw

cofnij do Ziemia i podłoża specjalistyczne

Filtruj według:

Dostępność
Producent