Grabie do trawy

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 przedmiotów

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty z szeroko pojętym światem ogrodnictwa związane, to internetowy sklep ogrodniczy eGarden jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba. W naszej ofercie można znaleźć między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz specjalistyczne podłoże. Jako obsł...

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty z szeroko pojętym światem ogrodnictwa związane, to internetowy sklep ogrodniczy eGarden jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba. W naszej ofercie można znaleźć między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz specjalistyczne podłoże. Jako obsługa sklepu staramy się również nieustannie poszerzać naszą ofertę, aby dzięki temu każdy nasz klient miał szansę kupić dokładnie to, czego szukał. 

Niezbędna pielęgnacja trawnika, czyli grabienie

Każda posiadająca trawnik osoba regularnie go nawozi, kosi oraz nawadnia. Wielu z nas zapomina jednak, że aby trawnik prawidłowo się rozwijał, musi być on również w odpowiednich momentach grabiony. Pierwsze w roku grabienie trawnika powinno się odbyć na początku wiosny, zanim jeszcze rozpocznie się okres wegetacji roślin. Do grabienia tego najlepiej jest użyć grabie wachlarzowe. Trawnik po zimie powinien być grabiony na krzyż, co pozwoli nam na dokładne wygrabienie starych i suchych pozostałości po zeszłorocznych roślinach, które – jeśli nie zostaną usunięte – mogą stać się siedliskiem szkodników i chorób. Trawnik rzecz jasna grabi się również jesienią, kiedy to rośliny gubią swoje liście, pokrywając przy tym większość trawników przepiękną, złotą barwą. 

Rodzaje grabi

W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest naprawdę sporo różnego rodzaju grabi. Od siebie nawzajem różni jej zazwyczaj wielkość, materiał, z którego zostały wykonane oraz oczywiście cena. Co ciekawe na rynku ogrodniczym poza dobrze nam znanymi standardowymi grabiami można również znaleźć bardziej specjalistyczne narzędzia, do których zaliczają się między innymi grabie do wyczesywania suchej trawy oraz grabie do napowietrzania trawnika. 

Grabie do trawnika – oferta eGarden

Przynajmniej jedne grabie potrzebne są niemalże w każdym gospodarstwie domowym, a co za tym idzie – na rynku ogrodniczym cieszą się one naprawdę sporą popularnością. Z tej właśnie przyczyny grabi do trawy nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu internetowego. Znajdujące się w naszym asortymencie grabki do trawy charakteryzują się między innymi wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz przystępną ceną. 

Jakie grabie do trawy wybrać?

Najbardziej popularne, a co za tym idzie – również najbardziej skuteczne grabie przeznaczone do suchej trawy to grabie wachlarzowe. Powodem tak dużej popularności tego produktu jest między innymi fakt, że poradzi on sobie nie tylko z oczyszczaniem trawnika, ale również porządkowaniem grządki. Do zalet grabi wachlarzowych zalicza się fakt, że najczęściej wykonywane są one z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na różnego rodzaju uszkodzenia. Grabki te posłużą nam więc przez długi czas, co sprawia, że są one nawet bardziej atrakcyjne cenowo. 

Grabie to produkty, który pomagają nam utrzymać nam zarówno nasz trawnik, jak i cały ogród w czystości. Warto jest więc zainwestować w dobry jakościowo egzemplarz, który posłuży nam przez długie lata. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego grabie to gwarancja wspaniałej jakości i dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj więc dłużej i zamów swoje grabie już dziś. 


Mniej
Więcej