Siatki przeciw ptakom

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów

Chcesz zadbać o czystość balkonu lub uchronić drzewa i krzewy owocowe przed ptakami? Siatka ochronna przeciw ptakom będzie idealną formą zabezpieczenia. Sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którego asortymencie znajdziesz wytrzymałe siatki na ptaki, które równie dobrze sprawdzą się jako siatki na oczko wodne, chroniące przed zaleganiem w zbior...

Chcesz zadbać o czystość balkonu lub uchronić drzewa i krzewy owocowe przed ptakami? Siatka ochronna przeciw ptakom będzie idealną formą zabezpieczenia. Sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którego asortymencie znajdziesz wytrzymałe siatki na ptaki, które równie dobrze sprawdzą się jako siatki na oczko wodne, chroniące przed zaleganiem w zbiorniku wodnym opadających, gnijących liści.

Siatki przeciw ptakom - skuteczna ochrona balkonu 

Dostępna w asortymencie naszego sklepu ogrodniczego siatka ochronna na balkon to zarówno skuteczna siatka przeciw gołębiom, które uwielbiają przesiadywać na naszych balkonach, jak i siatka na szpaki, za pomocą której możemy ochronić drzewa owocowe, np. czereśnie przed utratą owoców. Produkt sprawdzi się również jako zabezpieczenie okien, czy pomieszczeń gospodarczych. Oferowany przez nas towar to wytrzymała siatka wykonana z polipropylenu - materiału, który cechuje się dużą elastycznością, dzięki której montaż i dopasowanie do ochranianego miejsca nie stanowi problemu. Dodatkowym atutem jest niska gęstość, dzięki której siatka przeciw ptakom nie obciąża drzew, czy krzewów. Proponowane przez nas siatki na szpaki i inne ptaki nie zagrażają środowisku naturalnemu. Produkty dostępne w eGarden są bezpieczne, a dodatkowo wyjątkowo wytrzymałe, gdyż wykonane z materiałów odpornych zarówno na działanie niskich temperatur, jak i promieni UV. 

Siatki przeciw ptakom - jaki rodzaj wybrać?

eGarden stawia na praktyczne rozwiązania, dlatego wyposażyliśmy nasz sklep ogrodniczy w siatki przeciw ptakom w różnych wymiarach. Na asortyment składa się zarówno siatka o wymiarach 2x5 m, 4x5m, 4x10 m, 4x20 m, jak i 2x10 m, 5x10 m, 8x14 m, czy 8x20 m. Dzięki temu dostosowanie produktu do specyfiki i metrażu ochranianego miejsca nie stanowi żadnego problemu, podobnie, jak sam montaż. W celu założenia siatki na balkonie wystarczy wyposażyć się poliwęglanowe zaczepy dostępne również w asortymencie eGarden. Zaczepy wystarczy przykleić do wewnętrznej krawędzi balkonu, zaczynając od górnych krawędzi. Ważne, aby miejsca, do których przytwierdzamy zaczepy były w pełni oczyszczone z zabrudzeń - dzięki temu siatka będzie trwale zamontowana i nie zostanie zerwana pod naporem ptaków, czy silnego wiatru.


Zamów oferowane przez nas siatki przeciw ptakom i zadbaj o balkon lub zieloną przestrzeń wokół domu. Atrakcyjna cena idąca w parze z najwyższą jakością oraz bezproblemowy dostęp do niezbędnych akcesoriów ułatwiających prawidłowy i trwały montaż sprawi, że oferowane przez nas produkty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. 

Mniej
Więcej

Siatki przeciw ptakom

cofnij do Siatki

Filtruj według: