Otoczaki ozdobne

Otoczaki ozdobne

Jest 38 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 38 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu w potrzebne mu produkty może zaopatrzyć się zarówno ogrodnik z zamiłowania, jak i profesjonalista. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz specjalistyczne podłoże przeznaczone do najróżniejszych roślin. Wa...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu w potrzebne mu produkty może zaopatrzyć się zarówno ogrodnik z zamiłowania, jak i profesjonalista. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz specjalistyczne podłoże przeznaczone do najróżniejszych roślin. Warto wspomnieć, że jako obsługa sklepu nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Istnieje więc spora szansa, że każdy nasz klient kupi u nas dokładnie to, czego szukał.  

Kamienie ozdobne otoczaki – sposób na stylowy i zadbany ogród

Otoczaki ozdobne to kamyczki, które znajdą zastosowanie praktycznie w każdym ogrodzie lub obejściu domu. Produkt ten może być użyty między innymi do wytyczenia ścieżki w ogrodzie oraz do oddzielenia trawnika od kwiatów i warzyw. Otoczakami można również wysypać rabatę, co swoją drogą pomoże w eliminacji chwastów. Produktem tym można również otoczyć oczko wodne, aby wyglądało ono bardziej naturalnie. Warto wspomnieć, że wysypane na rabacie otoczaki będą pełniły nie tylko funkcję ozdobną, ale również ochronną. Warstwa kamieni bowiem nie tylko chroni glebę przed słońcem, ale również ogranicza parowanie wody, które skutkuje w wysychaniu gleby. Kamień ozdobny otoczak chroni rośliny nie tylko w trakcie suszy, ale również podczas mocnych ulew. Warstwa kamienia rozprowadza bowiem wodę równomiernie, zapobiegając przy tym tworzeniu się kałuż, które mają tendencję do podmywania i w ostateczności odsłaniania korzeni roślin. Warto wspomnieć, że kamienie te pełnią również dla roślin warstwę izolacyjną, która chroni je przed upałami oraz mrozami. 

Otoczaki kamienie ozdobne – oferta eGarden

Z uwagi na swoją ogromną popularność otoczaki można znaleźć niemalże w każdym ogrodniczym sklepie internetowym lub stacjonarnym, a kamienie te dostępne są w najróżniejszych kolorach, rozmiarach i kształtach. Otoczaki kamienne ozdobne dostępne są rzecz jasna również w ofercie naszego sklepu internetowego eGarden. Znajdujące się w naszym asortymencie otoczaki dostępne są w najróżniejszych kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Oferujemy zarówno kamień ozdobny otoczak biały, jak i szary czy też różnokolorowy. Dość sporym wyborem możemy się również pochwalić w kwestii wielkości poszczególnych paczek otoczaków. W zależności od potrzeb można u nas zakupić paczki o pojemności: 2kg, 5kg, 20kg, 1000kg. Tak duża różnorodność gwarantuje, że niemalże każdy nasz klient będzie miał możliwość zakupienia dokładnie takiej ilości kamieni ozdobnych, jakiej potrzebował. Warto wspomnieć, że znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego otoczaki charakteryzuje naprawdę przystępna cena, a co za tym idzie – produkt ten jest odpowiedni praktycznie na każdą kieszeń.

Otoczaki to dobry sposób nie tylko na upiększenie posiadanego przez nas ogrodu, ale również na ochronę naszych roślin przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi. Jeśli więc uważasz, że otoczaki są dokładnie tym, czego Ci potrzeba to nie zwlekaj zbyt długo i zamów je już dziś! 


Mniej
Więcej

Filtruj według:

Producent
Frakcja