Karmniki dla ptaków

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiotów
 • Karmnik dla ptaków OSLO D z szybką BRAPTA
  Dostępny

  Karmnik dla ptaków OSLO D z szybką BRAPTA

  R02.2.2

  Karmniki dla ptaków pomogą im przetrwać trudny, zimowy czas, natomiast ich właściciele, będą mogli w swoim ogrodzie gościć często piękne i rzadkie okazy ptaków. Nikomu nie trzeba również przypominać, że karmnik w ogródku to świetny sposób na kontakt z naturą zarówno dla dorosłych jak i dzieci, którzy mogą...

  33,23 zł

Karmniki dla ptaków pozwolą nam cieszyć się z obecnością skrzydlatych gości. Budka dla ptaków jest również wspaniałym pomysłem na dokarmianiem ptaków. Nasz ogrodniczy sklep internetowym posiada szeroki wybór modeli. Karmnik metalowy, a może karmnik wykonany z tworzysz sztucznych, a może karmnik dla ptaków domek lub prosta budka dla ptaków.

Szer...

Karmniki dla ptaków pozwolą nam cieszyć się z obecnością skrzydlatych gości. Budka dla ptaków jest również wspaniałym pomysłem na dokarmianiem ptaków. Nasz ogrodniczy sklep internetowym posiada szeroki wybór modeli. Karmnik metalowy, a może karmnik wykonany z tworzysz sztucznych, a może karmnik dla ptaków domek lub prosta budka dla ptaków.

Szeroki asortyment karmników dla ptaków


Mamy tego wiele, dlatego też swobodnie możesz dobrać najlepiej odpowiadający Tobie karmnik i umieścić do w ogrodzie, balkonie, czy gdziekolwiek chcesz. W naszym asortymencie jest również karma dla ptaków. Różne formy montażu naszych karmników powolą Ci stworzyć ptasią stołówkę.

Karmniki dla ptaków, czyli skuteczny sposób na pomoc ptakom w swojej okolicy

Jeśli ptaki są bliskie naszemu sercu i chcemy pomagać im w bezpieczny, skuteczny oraz dopasowany do ich potrzeb sposób, warto już jesienią zaplanować swoje działania. Karmniki dla ptaków i budki lęgowe pomogą zatroszczyć się o te, które będą odwiedzały nasz ogród, dlatego warto zainstalować je w przydomowej przestrzeni jeszcze przed nadejściem zimy. W ten sposób bardzo im pomożemy, ponieważ zima jest dla nich szczególnie trudnym okresem ze względu na mniejszą ilość i gorszą dostępność odpowiedniego pożywienia, a także niekorzystny wpływ niskich temperatur, śniegu, mżawki i marznącego deszczu. Nie będziemy musieli przy tym wydawać dużych środków finansowych, a nasze działania będą miały realny wpływ na polepszenie sytuacji ptaków w naszej okolicy. W dalszej części podpowiemy więc, jak dobrać odpowiedni karmnik dla ptaków i budkę lęgową.

Dokarmianie ptaków w warunkach jesienno-zimowych

Wybierając karmnik warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jakiego gatunku ptaków spodziewamy się w swoim ogrodzie lub balkonie. Duże modele będą odpowiednie dla większych ptaków, takich jak gołębie, synogarlice, kosy, kwiczoły, sroki, kawki, gawrony i wrony, a nawet sójki czy mewy. One również potrzebują naszej pomocy zimą, jednak ze względu na swoją anatomię oraz tryb życia i sposób odżywiania nieco łatwiej będzie im zdobyć pokarm, niż drobnym ptakom, takim jak choćby wróble. Dlatego mając je na uwadze niektórzy decydują się również na mniejsze modele karmników.

Warto pamiętać także o tym, aby karmnik dla ptaków (sklep ogrodniczy egarden24.pl oferuje takie modele) miał spadzisty daszek z okapem, który sięga poza obrys dna – dzięki temu pokarm nie będzie zamakał, pozostanie więc w odpowiednim stanie. Ponieważ wymaga on regularnego czyszczenia z resztek jedzenia i ptasich odchodów, dobrym pomysłem jest również ustawienie na dnie karmnika emaliowaną, aluminiową czy plastikową tacę lub też wyłożyć go folią i po prostu wymieniać ją na nową. Należy umocować go w takim miejscu, aby koty i inne stanowiące zagrożenie drapieżniki nie miały dostępu do posilających się ptaków.

Karmnik dla ptaków – sklep egarden.pl

Proponujemy Państwu wysokiej jakości karmniki i budki lęgowe dla ptaków, które pochodzą wyłącznie od zaufanych, sprawdzonych i cieszących się sporym uznaniem na rynku producentów. Dbają oni o nowoczesny, ekologiczny i solidny proces produkcji, od lat dostarczając sprawdzonych rozwiązań. Tak więc budka dla ptaków i karmnik z naszego asortymentu będzie trwały, odporny oraz wytrzymały, dzięki czemu bez problemu posłuży przynajmniej przez kilka sezonów.

Każdy karmnik i domek dla ptaków stworzy im bezpieczne i wygodne warunki do posilania się i opiekowania młodymi – jest to najlepszy sposób, jeśli chcemy zatroszczyć się o ptaki w naszej okolicy i pomóc im w przetrwaniu. Umożliwią naszym Klientom obcowanie z naturą oraz dbanie o jej rozwój.

W przypadku pytań zapraszamy Państwa do kontaktu – nasi eksperci z chęcią na nie odpowiedzą i pomogą w znalezieniu dla Państwa najlepszego rozwiązania.

Mniej
Więcej

Karmniki dla ptaków

cofnij do Karmniki i budki lęgowe dla ptaków

Filtruj według:

Dostępność