Nawozy do surfini

Jest 41 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 41 przedmiotów

Jeśli szukasz miejsca, w których bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz niemalże wszystkie potrzebne Ci produkty z szeroko pojętą tematyką prac ogrodniczych związane, to trafiłeś idealnie. Internetowy sklep ogrodniczy eGarden w swojej szerokiej ofercie posiada między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy, ziemię, akcesoria ogrodowe i wiele, wie...

Jeśli szukasz miejsca, w których bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz niemalże wszystkie potrzebne Ci produkty z szeroko pojętą tematyką prac ogrodniczych związane, to trafiłeś idealnie. Internetowy sklep ogrodniczy eGarden w swojej szerokiej ofercie posiada między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy, ziemię, akcesoria ogrodowe i wiele, wiele więcej. 

Po pierwsze – odpowiedni nawóz

Żadną tajemnicą nie jest fakt, że podstawą pięknych i zdrowych roślin jest ich odpowiednie nawożenie. Na nic zda się bowiem systematyczne podlewanie i dbanie o roślinę z zewnątrz, jeśli nie jest ona w stanie pobierać z ziemi potrzebnych sobie składników odżywczych, których najzwyczajniej w świecie tam nie ma. Z tej właśnie przyczyny, zanim zabierzemy się za sadzenie czegokolwiek, powinniśmy zorientować się najpierw, jakiego typu nawozów dany gatunek roślin potrzebuje. W ten sposób będziemy w stanie bowiem zapewnić mu optymalne do dalszego rozwoju warunki. 

Jaki nawóz do surfinii wybrać?

Do nawożenia surfinii najchętniej wykorzystywane są nawozy mineralne lub nawozy organiczno-mineralne. Najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się tutaj na produkty, które zostały stworzone właśnie z myślą o surfiniach, ponieważ tak naprawdę tylko wtedy możemy mieć pewność, że nawóz ten jest w stu procentach odpowiedni. Tego typu produkty można oczywiście znaleźć zarówno w wielu sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Posiadamy je także w ofercie naszego sklepu ogrodniczego eGarden. 

Nawozy do surfinii – szeroki wybór

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego nawozy do surfinii charakteryzuje przede wszystkim dość spory wybór. Posiadamy między innymi produkty takie jak:

  • płynne nawozy do surfinii,

  • nawóz do surfinii w sprayu,

  • nawóz długodziałający,

  • oraz pałeczki nawozowe. 

Warto również wspomnieć, że nawozy te to produkty takich marek jak: “biopon”, “zielony dom”, “florovit”, “agrecol” czy “planton”. Jak widać, wybór jest więc dość spory. Jako obsługa sklepu eGarden mamy więc nadzieję, że każdy nasz klient znajdzie dokładnie to, czego szukał. 

Jak pielęgnować surfinie?

Jeśli chcemy, aby posiadane przez nas surfinie były piękne i zdrowe, to powinniśmy przestrzegać kilku prostych zasad, które ułatwią nam pielęgnację tych pięknych kwiatów. Po pierwsze surfinie lubią słońce i upały, dlatego też pod żadnym pozorem nie powinniśmy chować ich w cieniu. Po drugie roślina ta powinna rosnąć w podłożu, które zawiera dużo próchnicy. Po trzecie, gdy zauważymy, że pojawiły się przekwitłe kwiaty, to powinniśmy je jak najszybciej usunąć. Dzięki temu roślina nie tylko będzie bardziej obficie kwitła, ale również zminimalizujemy w ten sposób ryzyko występowania różnych chorób. Po czwarte surfinie potrzebują naprawdę dużo wilgoci. Musimy więc pamiętać, aby nie dopuścić do tego, że ziemia, w której roślina została posadzona, wyschnie. Po piąte surfinie musimy odpowiednio nawozić. Zasady nawożenia surfinii są takie, że zmieszanym z wodą nawozem powinno się podlewać tę rośnie przez cały okres wegetacji, aż do momentu, gdy wystąpią pierwsze przymrozki.  


Mniej
Więcej

Nawozy do surfini

cofnij do Nawozy do roślin kwitnących