Butelki na wino

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 przedmiotów

Szukasz miejsca, w którym zaopatrzysz się nie tylko w potrzebne Ci akcesoria ogrodnicze, ale także między innymi w stojak na choinkę czy butelki na wino? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi “TAK” to trafiłeś idealnie. Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym możesz znaleźć niemalże wszystko, czego tylko potrzebujesz do opieki na...

Szukasz miejsca, w którym zaopatrzysz się nie tylko w potrzebne Ci akcesoria ogrodnicze, ale także między innymi w stojak na choinkę czy butelki na wino? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi “TAK” to trafiłeś idealnie. Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym możesz znaleźć niemalże wszystko, czego tylko potrzebujesz do opieki nad twoimi roślinami, oraz produkty pośrednio z tematem ogrodnictwa związane. 

Domowe wino – smaczne, zdrowe i naturalne

Wino pite regularnie w małych ilościach potrafi przynieść nam pozytywne skutki. Obniża ono bowiem poziom cholesterolu i cukru, pozytywnie wpływa na procesy trawienne, a także poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Wino rzecz jasna można kupić praktycznie w każdym markecie i bez zbędnych wysiłków raczyć się jego smakiem i dobroczynnym działaniem. Jeśli jednak lubimy robić przetwory lub rokrocznie mamy na zbyciu winogrona, to doskonałym pomysłem byłoby zrobienie własnego, naturalnego wina, na które w internecie można znaleźć masę przepisów. Zanim jednak zabierzemy się za jego robienie, dobrze byłoby zawczasu zaopatrzyć się w zestaw butelek, do których nasze domowe wino przelejemy. W naszej ofercie można znaleźć kilka rodzajów takich właśnie butelek, istnieje więc duża szansa, że posiadamy dokładnie to, czego szukasz. 

Tradycyjne butelki na wino – BIOWIN

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie butelki na wino są produktem firmy Biowin. Znaleźć u nas można butelki o pojemności 0,5l, 0,75l oraz 1l. Oferujemy zarówno produkty z białego czy kolorowego szkła, jak i takie, do których wyprodukowania wykorzystane zostało ciemne szkło. Sprzedajemy nie tylko butelki, które się zakorkowywuje, ale także takie, które się zakręca. Oferujemy zarówno klasyczne, okrągłe butelki, jak i takie kwadratowe lub z niezwykle praktycznym uszkiem.  Każdy nasz klient powinien więc znaleźć butelki, które będą adekwatne do jego potrzeb. Warto również dodać, że każda oferowana przez nas butelka posiada wszystkie wymagane atesty, które pozwalają na kontakt z napojami posiadającymi w swoim składzie alkohol. 

Tradycyjne butelki na wino – kapturki termokurczliwe

W przypadku gdy zdecydujemy się na kupno butelek na korek, to doskonałym pomysłem byłoby zakupienie pasujących do nich kapturków termokurczliwych. Ten niepozorny przedmiot bowiem nie tylko poprawia wygląd butelek, ale przede wszystkim chroni przed uszkodzeniem znajdujący się w butelce korek. Ograniczają one również wymianę gazową pomiędzy otoczeniem a alkoholem, który dana butelka w sobie mieści, dzięki czemu wino może dłużej leżakować. Kapturki te zaopatrzone są w element zrywny (tzw. perforacja), który ułatwia otwieranie butelki. 

Na początek zbierz informację!

Domowe wino spożywane w małych ilościach może mieć dobry wpływ na nasz organizm. Zanim jednak zdecydujemy się na jego produkcję, należy najpierw dobrze się oczytać, aby przypadkiem nie stworzyć czegoś, czego najzwyczajniej w świecie nie da się pić. Wtedy bowiem zmarnujemy tylko składniki oraz swój czas. W takiej sytuacji lepiej wyszlibyśmy na kupnie jednego z popularnych win w najzwyklejszym sklepie spożywczym. 

Mniej
Więcej

Butelki na wino

cofnij do Butle i butelki

Filtruj według: