Środki na komary

Jest 80 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 80 przedmiotów

Sklep internetowy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu można zaopatrzyć się praktycznie we wszystko, co tylko potrzebne do dbania o ogród oraz rozwijające się w nim rośliny. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można nie tylko różnego rodzaju nasiona, nawozy czy torfy, ale także specyfiki na owady, narzędzia ogrodowe, a naw...

Sklep internetowy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu można zaopatrzyć się praktycznie we wszystko, co tylko potrzebne do dbania o ogród oraz rozwijające się w nim rośliny. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można nie tylko różnego rodzaju nasiona, nawozy czy torfy, ale także specyfiki na owady, narzędzia ogrodowe, a nawet systemy nawadniające. Jako obsługa sklepu staramy się, aby nasz asortyment był na tyle zróżnicowany, aby mógł zaopatrzyć się u nas zarówno początkujący, jak i profesjonalny ogrodnik. 

Środki na komary – zbawienie przed ukąszeniami oraz chorobami

Komary to dla wielu z nas zmora, która sprawia, że letnie wieczory stają się nie do wytrzymania. Nikt przecież nie lubi tych małych, nieustannie nas atakujących insektów, których ukąszenie piecze i denerwuje nas przez dobrych kilka dni. Nie wspominając już nawet o tym, że komary mogą przenosić różnego rodzaju, niebezpieczne dla człowieka choroby. Z uwagi na fakt, że każdy z nas próbuje radzić sobie z komarami jak tylko może, to zwalczające je środki ostatnimi czasy stały się bardzo popularne. Z myślą o naszych klientach, umieściliśmy w ofercie sklepu internetowego eGarden aż 55 różnorodnych produktów stworzonych po to, aby zwalczać uciążliwe owady. 

Elektrofumigatory i siatki, czyli ochrona domu

Dostępne w naszej ofercie elektrofumigatory firm AROX oraz BROS do doskonały sposób na wyeliminowanie komarów z domów, oraz mieszkań. Tego typu produkty wykorzystywane mogą być zarówno w otoczeniu dorosłych, jak i dzieci od 1 roku życia (należy zakupić dedykowany dla nich elektrofumigator). Produkt ten charakteryzuje się długotrwałym działaniem oraz wymienialnymi wkładami. Dobrym sposobem na uchronienie domu przed różnego rodzaju owadami są również znajdujące się w naszej ofercie siatki do drzwi oraz okien firmy BROS. 

Spray na komary, kleszcze i meszki

Kolejnym popularnym i często kupowanym specyfikiem na odstraszenie komara lub kleszcza jest różnego rodzaju spray odstraszający. Tego typu produkt  jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu. Powinno się go stosować jako formę zabezpieczenia przed owadami kłującymi, zmniejsza on bowiem ryzyko ukąszenia. W większości przypadków tego typu produkty chronią również przed chorobami przenoszonymi przez owady, jak na przykład borelioza. 

Plastry na ukąszenia oraz opaska na komary

Plastry na ukąszenia to produkt, który zamiast zapobiegać zawczasu ukąszeniom, łagodzi ich skutki, jakimi są podrażnienia. Plastry te tworzą barierę, która zapobiega rozdrapywaniu i dalszemu podrażnianiu piekącego miejsca. W naszej ofercie dostępne są zarówno plastry dla dorosłych, jak i takie dla dzieci, które mają na sobie nadrukowane animowane postaci. Dobrym rozwiązaniem na zapobieganie ukąszeń u najmłodszych są gumowe opaski na nadgarstek. Produkt ten jest wygodny i bezpieczny dla dzieci, które często z radością je noszą.

Płyn na komary i kleszcze

Płyny na owady to kolejne skuteczne preparaty, które możemy wybrać aby chronić zarówno siebie, jak i swoje zwierzęta przed ukąszeniami. Produkty te chronią również przed chorobami przenoszonymi przez owady takie jak na przykład komary tropikalne. W naszej ofercie można znaleźć głównie płyny na owady firm BROS oraz AROX.

Mniej
Więcej

Środki na komary

cofnij do Środki na owady