Trawa samozagęszczająca

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu, kupisz nie tylko ziemię, nasiona oraz nawozy. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można również takie produkty jak między innymi specyfiki na owady, narzędzia ogrodowe czy choćby zbiorniki na deszczówkę.  

Piękny i bujny trawnik, czyli trawa samozagęszczaj...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu, kupisz nie tylko ziemię, nasiona oraz nawozy. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można również takie produkty jak między innymi specyfiki na owady, narzędzia ogrodowe czy choćby zbiorniki na deszczówkę.  

Piękny i bujny trawnik, czyli trawa samozagęszczająca się

Każda posiadająca trawnik osoba chciałaby, aby był on piękny i gęsty. W przypadku gdy na nowo założonym przez nas trawniku posadzona zostanie zwykła trawa, to zanim będzie on piękny i bujny, minie niekiedy naprawdę sporo czasu. Jeśli jednak w oczy razi nas tak zwany etap przejściowy pomiędzy gołą ziemią a gęstym zielonym trawnikiem, który jakby nie patrzeć, uzyskać chcemy najszybciej jak to tylko możliwe, to dobrym i skutecznym rozwiązaniem będzie zakupienie trawy samozagęszczającej się. Tego typu produkty zostały bowiem stworzone z mieszanki traw, które mają tendencje do szybszego niż stanowi norma zagęszczania się. 

Trawa samozagęszczająca się – BIOVITA

Znajdująca się w naszej ofercie mieszanka traw UNIWERSALMIX firmy BIOVITA to trawa samozagęszczająca się. Stworzona została ona ze starannie skomponowanej mieszanki traw gazonowych wolno i nisko rosnących. Produkt ten charakteryzuje się dużą odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Od zwykłych traw wyróżnia go również szybkie krzewienie, które pozwala w krótkim czasie uzyskać gęsty trawnik. 

Trawa samozagęszczająca się – eGarden

W ofercie sklepu eGraden znaleźć można również nasze autorskie trawy samozagęszczające się. Są to: “trawa sportowa”, “trawa uniwersalna” oraz “trawa na tereny suche”. Każda z nich charakteryzuje się szybkim krzewieniem, które pozwala uzyskać piękną i bujną trawę w stosunkowo krótkim czasie. Trawa sportowa dodatkowo jest wyjątkowo dobrze odporna na deptanie, dlatego też sprawdzi się na przykład na boiskach. Trawa uniwersalna to mrozoodporna mieszanka idealna do założenia za jej pomocą przydomowych trawników. Ten rodzaj trawy rośnie również bardzo powoli, nie trzeba więc jej często kosić. Trawa na tereny suche jest z kolei niezwykle odporna na braki wody oraz niewielką dostępność składników odżywczych. Można więc za jej pomocą zakładać trawniki w miejscach suchych i piaszczystych, w których jednocześnie trudno o podlewanie. 

Trawa samozagęszczająca się – Substral

Trawy samozagęszczające firmy Substral znajdujące się w naszej ofercie to “trawa uniwersalna” oraz “trawa renowacyjna”. Zarówno jedna, jak i druga stworzona została ze specjalnie wyselekcjonowanej odmiany życicy trwałej. Roślina ta jest więc wytrzymała i odporna na ataki chwastów. Nie tworzy ona również dużych kęp, co znacznie ułatwia proces zagęszczania ubytków. 

Trawa samozagęszczająca się – Graminex

Trawa samozagęszczająca się GAZON firmy Graminex to mieszanka traw gazonowych. Produkt ten jest niezwykle wytrzymały na mrozy. Nada się on nie tylko do zakładania trawnika na terenach przydomowych, ale także na przykład na boiskach. Tworzy on zwartą darń o intensywnym zielonym kolorze. 

Mniej
Więcej

Trawa samozagęszczająca

cofnij do Nasiona traw

Filtruj według:

Dostępność