Gotowa przynęta w formie granulatu przeznaczona do zwalczania ślimaków nagich i oskorupionych.
Środek do zwalczania ślimaków w ogrodzie.
Granulat na myszy i szczury 140G BROS - atrakcyjny dla gryzoni ze względu na odpowiednią wielkość i twardość granulatu.
Pasta na myszy i szczury w wyjątkowo atrakcyjnej dla gryzoni formie trutki. Trutka przeznaczona do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
Trutka na myszy i szczury w formie płatków.
Granulat o specjalnie dobranej wielkości i twardości z dodatkami smakowymi. Zwalcza myszy i szczury.
Ślimatox to produkt przeznaczony do zwalczania ślimaków. Dzięki zastosowaniu metaldehydu środek jest niezwykle skuteczny,
Granulowany preparat skutecznie wabiący i zatrzymujący ślimaki nagie.
Preparat w formie granulatu przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich w gruncie oraz pod osłonami.
Gotowa do użycia przynęta w postaci woskowanych kostek, skuteczna w zwalczaniu myszy i szczurów w pomieszczeniach wewnętrznych oraz na zewnątrz budynków.
Granulat o specjalnie dobranej wielkości i twardości z dodatkami smakowymi. Zwalcza myszy i szczury.
Toxan® Płyn to gotowa do użycia przynęta w postaci płynu, stworzona do zwalczania myszy i szczurów w różnych środowiskach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
Preparat w formie granulatu przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich w gruncie oraz pod osłonami.
Preparat do zwalczania ślimaków w uprawach rolniczych oraz roślinach ozdobnych.
Granulowany preparat skutecznie wabiący i zatrzymujący ślimaki nagie.
Skuteczny ślimakobójczy środek ochrony roślin w postaci granulatu 1 kg + gratis opakowanie 100 g.
Gotowa do użycia przynęta w postaci ziarna przeznaczona do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz budynków oraz szczurów wokół budynków przez użytkownika powszechnego. Do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych.
Szybka i skuteczna trutka w formie pasty zwalczająca myszy i szczury na zewnątrz oraz w pomieszczeniach gospodarczych (piwnice, garaże, schowki, itp.).
Szybka i skuteczna trutka w formie pasty zwalczająca myszy i szczury na zewnątrz oraz w pomieszczeniach gospodarczych (piwnice, garaże, schowki, itp.). Najskuteczniejsza na dużych powierzchniach trutka na myszy i szczury na rynku!
W gospodarstwach rolnych i domowych częstymi szkodnikami są myszy, szczury, krety, nornice, ptaki lub kuny. W tej kategorii znajdziecie Państwo różnorodne preparaty przeznaczone do zwalczania tych nieproszonych gości.
cofnij do Odstraszanie
Filtruj według:
Ładowanie...