Kilka słów o nas :)

Egarden to profesjonalny internetowy sklep ogrodniczy online. Ogrodnictwo to nasza pasja, mogą Państwo do nas dzwonić lub pisać po poradę z zakresu ogrodnictwa. Nasz telefon jest dostępny dla Państwa od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Zachęcamy do zadawania pytań w razie wszelkich wątpliwości, zawsze staramy się pomóc lub znaleźć kogoś, kto to potrafi. Chcemy, aby klienci do nas wracali, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby poziom obsługi był tak dobry jak jest to tylko możliwe, a nawet lepszy! Wszelkie ewentualne problemy rozwiązujemy natychmiastowo i mając na uwadze dobro klienta. Po każdym zakupie otrzymują Państwo od nas automatycznie wszelkie informacje mailowo o aktualnym etapie zamówienia, a także numery listów przewozowych w celu śledzenia przesyłki. Dzięki temu jesteście Państwo na bieżąco informowani o statusie zamówienia. Istnieje także możliwość odbioru osobistego zakupów w naszej siedzibie w Krakowie.

 

 W naszym internetowym sklepie ogrodniczym znajdą Państwo ogromny wybór wszystkiego, co może się przydać podczas prac w ogrodzie i dbania o rośliny ogrodowe. Każdy towar jest nowy i pochodzi od sprawdzonego producenta. W naszym sklepie znajdują się nie tylko produkty związane z szeroko pojętym ogrodnictwem. Znajdzie się również sporo produktów przydatnych w każdym domu jak środki czystości, worki na śmieci, a także narzędzia pomocne przy sprzątaniu takie jak miotły, zmiotki czy szufelki.

 

  Dzięki integracji z naszym systemem magazynowym wszystkie dostępne produkty mamy fizycznie na stanie. Co ważniejsze prezentujemy prawdopodobnie najniższe ceny na rynku!  Sprzedając opryskiwacze ciśnieniowe, a także opryskiwacze plecakowe współpracujemy z firmami Kwazar i Marolex. Każdy opryskiwacz posiada gwarancję producenta i z pewnością będzie służył długie lata.

 

 W naszej ofercie znajduje się także duży wybór wysokiej jakości, zapewniającej silny wzrost, ziemi ogrodniczej marki Biovita. Znajdzie się także wiele innych produktów tego producenta jak super białe kamienie dekoracyjne Extra White czy włókniny i agrotkaniny. W zależności od pory roku dostępna jest agrowłóknina biała P-17 i agrowłóknina czarna P-50 oraz wiele innych rodzajów.

 Nasiona trawy o gęstej mocnej darni dostarczają nam firmy Biovita i Graminex. Są to polscy producenci, a nasiona są starannie selekcjonowane. W ofercie znajdują się także mieszanki traw pod naszą marką, czyli egarden, które zyskują coraz większą popularność wśród klientów, ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości.

 Jak zapewne każdy ogrodnik wie, bez odpowiedniego nawozu nie wyhodujemy ślicznego trawnika. Każda roślina w naszym ogrodzie potrzebuje substancji odżywczych. Prezentujemy niezwykle duży wybór nawozów wielu producentów. Od znanych polskich marek jak Azofoska, Florovit, Agrecol czy Fructus po specjalistyczne nawozy skandynawskie serii Vila z hitowymi produktami tego producenta jak Yara Vila Pro complex, Yara Vila Super Scandic, Yara Vila jesienny do trawnika, Yara Vila jesienny do iglaków. Znajdą się nawozy azotowe, nawozy fosforowe, a także mineralne i potasowe.

 Oferta obejmuje także narzędzia ogrodnicze jak łopaty, widły, kosy, szufle, grabie, sekatory, piły, siekiery etc.

 To jednak tylko niewielki ułamek naszego asortymentu, ponieważ aktualnie nasz sklep ogrodniczy obsługuje niemal 5000 produktów, a ta liczba stale rośnie!

  Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy klientów z całej Polski co potwierdzają pozytywne opinie, które mogą Państwo znaleźć w Internecie. Aktualnym naszym osiągnięciem jest znalezienie się w TOP 10 sklepów ogrodniczych online w Polsce wg portalu Opineo, z najwyższą średnią ocen. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie Państwa zaufanie i pozytywne opinie! Zapraszamy do zakupów i mamy nadzieję, że dzięki nam zakupy internetowe będą dla Państwa samą przyjemnością!