Dekoracje i meble ogrodowe

Dekoracje i meble ogrodowe

Jest 56 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 56 przedmiotów

Dekoracje i meble ogrodowe

 

Marzysz o porządku w swoim ogrodzie lub garażu? W tej kategorii prezentujemy produkty które pomogą Ci w tym. Jednym z hitów sprzedażowych w ostatnich dwóch latach były i są skrzynie ogrodowe Boxe Brick w kolorach antracytowym, brązowym i szarym. Skrzynie są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na promie...

Dekoracje i meble ogrodowe

 

Marzysz o porządku w swoim ogrodzie lub garażu? W tej kategorii prezentujemy produkty które pomogą Ci w tym. Jednym z hitów sprzedażowych w ostatnich dwóch latach były i są skrzynie ogrodowe Boxe Brick w kolorach antracytowym, brązowym i szarym. Skrzynie są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na promienie UV dzięki czemu nie odbarwią się na silnym słońcu. Skrzynia ma pojemność 310 litrów i bez problemu schowamy w niej małe urządzenia elektroniczne, zabawki, poduszki czy koce.

 

W tej kategorii znajdują się też elementy ozdobne dla ogrodu. Posiadamy w ofercie sztuczne żaby czy ptaki które zdecydowanie uatrakcyjnią i rozweselą każdy ogród oraz skutecznie odstraszą szkodniki plądrujące nasz ogród.

Mniej
Więcej