Ostrza i żyłki do wykaszarek

Ostrza i żyłki do wykaszarek

Jest 39 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 39 przedmiotów

Żyłki do wykaszarek - zastosowanie


Oferujemy szeroki wybór uniwersalnych ostrzy i żyłek do wykaszarek, które okażą się cennym sprzymierzeńcem w utrzymaniu porządku w Państwa ogrodach. Warto bowiem pamiętać o  tym, że podkaszarki mogą spełniać swoje zadanie, jakim jest cięcie trawy albo za sprawą ostrza, albo dzięki za pomocą żyłki. Drugie roz...

Żyłki do wykaszarek - zastosowanie


Oferujemy szeroki wybór uniwersalnych ostrzy i żyłek do wykaszarek, które okażą się cennym sprzymierzeńcem w utrzymaniu porządku w Państwa ogrodach. Warto bowiem pamiętać o  tym, że podkaszarki mogą spełniać swoje zadanie, jakim jest cięcie trawy albo za sprawą ostrza, albo dzięki za pomocą żyłki. Drugie rozwiązanie jest bardziej popularne, nie można jednak zapomnieć o jej regularnym wymienianiu, ponieważ żyłka tnąca z czasem się zużywa.

Szeroki wybór produktów w tej kategorii


W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie produkty, narzędzia, urządzenia, części i akcesoria, których potrzebuje Państwa ogród - wśród nich na stanie są dostępne także elementy wyposażenia podkaszarek spalinowych i żyłki. Wszystkie pochodzą od renomowanego producenta i są wykonywane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu są odporne na strzępienie (szczegółowe informacje zawarte są w opisach poszczególnych produktów). Mając wspaniałe właściwości techniczne, wybrana przez Państwa żyłka do kosy spalinowej posłuży w ogrodzie na długo - cena jak zawsze jest atrakcyjna.

Żyłka tnąca - jak wybrać odpowiedni produkt?


Wybierając żyłkę do kos należy wiedzieć, że może ona mieć różny kształt - przekrój modeli dostępnych na rynku obejmuje przede wszystkim  kwadrat, choć popularna jest także gwiazdka i okrągła. Bardzo ważna jest również średnica - im będzie mniejsza, tym lepiej poradzi sobie z drobnymi łodygami, a im większa tym bardziej nadaje się do koszenia chwastów. Żyłką o średnicy 2,4mm i 2,7mm spokojnie skosimy przeciętną przestrzeń ogrodu. 

Wytrzymałe żyłki dla każdego domu i ogrodu


Żyłka do podkaszarek najczęściej produkowana jest ze specjalnego tworzywa sztucznego, czyli nylonu. Jest on zarówno lekki, jak i wytrzymały, a przede wszystkim elastyczny. W naszym sklepie dostępne są jedynie egzemplarze wykonane z najlepszych materiałów. Ich cena pozostaje korzystna i atrakcyjna.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy, nasi eksperci chętnie udzielą Państwu wszystkich informacji i odpowiedzą na pytania - zapraszamy do kontaktu.
Mniej
Więcej