Doniczki z podstawkami

Jest 96 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 96 przedmiotów

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez tracenia czasu na chodzenie po sklepach zaopatrzysz się w potrzebne Ci nasiona, ziemię czy nawozy, to trafiłeś idealnie. Sklep ogrodniczy eGarden w swojej szerokiej ofercie posiada różnego rodzaju produkty związane z tematem ogrodnictwa. Zaopatrzyć się powinien więc u nas zarówno profesjonalny ogrodnik, jak i ...

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez tracenia czasu na chodzenie po sklepach zaopatrzysz się w potrzebne Ci nasiona, ziemię czy nawozy, to trafiłeś idealnie. Sklep ogrodniczy eGarden w swojej szerokiej ofercie posiada różnego rodzaju produkty związane z tematem ogrodnictwa. Zaopatrzyć się powinien więc u nas zarówno profesjonalny ogrodnik, jak i amator. 

Zalety roślin doniczkowych

Posiadanie w domu lub mieszkaniu roślin doniczkowych ma wiele zalet. Rośliny zielone przede wszystkim wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie oraz kreatywność. Koją one również zmęczone oczy, co jest niezwykle ważną zaletą, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wielu z nas spędza długie godziny przed ekranami komputerów czy telefonów. Niektóre gatunki roślin oczyszczają także powietrze z toksyn, dlatego też warto jest mieć je w sypialni, czy salonie. Te wszystkie zalety, połączone z niewielkim nakładem pracy, jaki zazwyczaj roślinom doniczkowym musimy poświęcać, powoduje, że warto jest posiadać u siebie w domu, lub mieszkaniu przynajmniej jeden, mały kwiatek. 

Po pierwsze – doniczka

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że uprawianie roślin w domu nie może dojść do skutku bez zaopatrzenia się w odpowiednią doniczkę, do której dany kwiatek zasadzimy i w którym będzie się on z dnia na dzień rozwijał. Zanim więc zabierzemy się za uprawę roślin domowych, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednią doniczkę. Wybierając ją, musimy pamiętać, że nie może być ona ani za mała, ani za duża, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na kondycję naszej rośliny.

Dlaczego warto zdecydować się na doniczkę z podstawką?

Jednym z najczęstszych przyczyn usychania roślin jest brak odpowiedniego  nawodnienia, o co niezwykle łatwo w przypadku gdy posiadamy doniczkę z dziurami na dnie, do której nie została dołączona podstawka. Aby zapobiegać tego typu sytuacji, gdy nasza roślina nie dostaje odpowiedniej ilości wody, najlepiej będzie zaopatrzyć się w doniczkę z podstawką. To bowiem w niej zbiera się nadmiar wody, który w późniejszym czasie roślina sobie pobiera. Tego typu doniczki z podstawkami można znaleźć rzecz jasna również w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Doniczki plastikowe z podstawkami – szeroki wybór

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego doniczki z podstawkami charakteryzuje naprawdę szeroki wybór. Oferujemy między innymi takie produkty jak:

  • doniczka z podstawką plastikowa, 

  • doniczka z podstawką 40 cm, 

  • duża donica z podstawką, 

  • skrzynki na kwiaty podstawkami, 

  • doniczki wiszące z podstawkami. 

Oferujemy zarówno większe, jak i mniejsze doniczki. Można kupić u nas nie tylko doniczki okrągłe, ale również takie kwadratowe, czy prostokątne. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę dostępnych w ofercie naszego sklepu doniczek, to kupić można między innymi białe, brązowe i czarne doniczki. Jak widać, różnorodność jest więc spora, a co za tym idzie – każdy nasz klient powinien być w stanie znaleźć coś, co będzie pasowało zarówno jego roślinie, jak i było spójne z panującym w danym pomieszczeniu wystrojem wnętrz. 

Mniej
Więcej

Doniczki z podstawkami

cofnij do Doniczki dekoracyjne

Filtruj według: