Nawozy do iglaków

Jest 49 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 49 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym w niezbędne produkty zaopatrzyć się może nie tylko ogrodnik-amator, ale również profesjonalista. W naszej szerokiej ofercie posiadamy między innymi różnego rodzaju nasiona, ziemie, nawozy czy doniczki.  Warto również wspomnieć, że jako obsługa sklepu staramy się ciągle poszerzać naszą ofe...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym w niezbędne produkty zaopatrzyć się może nie tylko ogrodnik-amator, ale również profesjonalista. W naszej szerokiej ofercie posiadamy między innymi różnego rodzaju nasiona, ziemie, nawozy czy doniczki.  Warto również wspomnieć, że jako obsługa sklepu staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę, tak aby każdy nasz klient mógł znaleźć u nas to, czego szukał. 

Nawóz do iglaków – podstawa zdrowej uprawy

Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał do czynienia z uprawą jakichkolwiek roślin wie, że dobór odpowiedniego nawozu jest niezbędnym elementem zdrowej i pięknej uprawy, dlatego też, zanim zabierzemy się za sadzenie konkretnych roślin, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni dla nich nawóz. Taka sama zasada tyczy się uprawy iglaków, dla których specjalnie dedykowane nawozy można znaleźć również między innymi w ofercie naszego sklepu internetowego eGarden. 

Nawóz do iglaków – szeroki wybór 

W bogatej ofercie naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór różnego rodzaju nawozów do iglaków. Oferujemy między innymi produkty takie jak:

  • nawóz jesienny do iglaków, 

  • granulowany nawóz mineralny, 

  • nawóz do iglaków 10 kg, 

  • nawóz do iglaków 5 kg, 

  • nawóz do iglaków długodziałający, 

  • oraz nawóz do tui. 

Znajdujące się w naszej ofercie nawozy do iglaków różnią się między sobą głównie ceną, składem, pojemnością, marką oraz formą w jakieś nawozy te występują. Oferujemy zarówno większe, jak i mniejsze pojemniki, dzięki czemu coś dla siebie może znaleźć nie tylko ktoś, kto posiada jedno drzewo czy krzew iglasty, ale również osoba, która na swoim ogrodzie posadziła całą szkółkę leśną. W naszej ofercie znaleźć można między innymi produkty firm takich jak: “florovit”, “substral”, “fructus”, “biovita”, “biopon”, “agrecol” czy “ziemia optima”. Znaczna większość oferowanych przez nas sklep nawózów do iglaków posiada formę granulatu. Nie oznacza to jednak, że ktoś, kto chciał zaopatrzyć się u nas w nawóz w żelu, nie będzie miał możliwości kupić dokładnie tego, czego szukał. Jak widać, różnorodność jest więc spora, dzięki czemu istnieje duża szansa, że każdy nasz klient znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Jak nawóz do iglaków wybrać?

Jeśli chodzi o nawóz do iglaków, to najlepiej sprawdzą się tutaj nawozy wieloskładnikowe. Tego typu produkty zawierają bowiem wszystkie, niezbędne do właściwego rozwoju iglaków mikro- i makroelementy. Używając tego typu nawozów, nie dopuścimy więc do niedoborów najważniejszych dla naszych iglaków składników odżywczych, co z kolei daje nam niemalże pewność, że uprawiane przez nas iglaki będą piękne i zdrowe. 

Kiedy nawozić iglaki?

Nawożenie iglaków rozpoczynamy wraz z nadejściem wiosny i w zależności od zakupionego przez nas specyfiku nawozimy je od dwóch razy na sezon, do nawet razu na miesiąc. Zwykłe nawozy do iglaków ostatni raz zastosować możemy w lipcu. Po tym czasie przerzucamy się na nawozy jesienne, które z kolei stosowane mogą być w okresie od sierpnia do października. 


Mniej
Więcej