Doniczki metalowe

W tej kategorii nie ma produktów.

Sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym zarówno ogrodnik-amator, jak i profesjonalista mogą zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Oferujemy między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy czy specyfiki na owady. Jako obsługa sklepu staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę, tak aby każdy nasz klient miał szansę znaleźć dokładnie to, czeg...

Sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym zarówno ogrodnik-amator, jak i profesjonalista mogą zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Oferujemy między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy czy specyfiki na owady. Jako obsługa sklepu staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę, tak aby każdy nasz klient miał szansę znaleźć dokładnie to, czego szukał. 

Dlaczego warto posiadać rośliny doniczkowe w mieszkaniu?

Rośliny doniczkowe mają wiele zalet. Po pierwsze ozdabiają  i ożywiają nasze domy czy mieszkania. Po drugie wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie oraz naszą kreatywności. Rośliny doniczkowe redukują także stres, a niektóre gatunki poprawiają również jakość powietrza, dzięki czemu między innymi lepiej śpi nam się w nocy. Warto także wspomnieć o tym, że zielony kolor działa kojąco na nasze oczy, dlatego też w dzisiejszych czasach, gdy większość z nas spędza naprawdę sporo czasu przed ekranem, posiadanie choćby jednej zielonej roślinki może się okazać dla naszych oczu zbawienne. 

Doniczki w styl industrialnym, czyli jakie?

Wielu z nas doniczki na rośliny dobiera do panującego w danym pomieszczeniu wystroju, tak aby wszystko wyglądało spójnie i stylowo. W przypadku gdy szukamy doniczki do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, klasycznym czy nawet minimalistycznym, to nie powinniśmy mieć większych trudności ze znalezieniem tego, czego potrzebujemy. Trochę trudniejsze może jednak okazać się znalezienie doniczki w stylu industrialnym, czy takich, które doskonale uzupełniłyby wnętrza loftowe. Dość już jednak ogólnie o wybieraniu doniczek. Przejdźmy lepiej do tego, czym powinny charakteryzować się tego typu akcesoria do kwiatów? Tak naprawdę wykorzystać tutaj można wszystko, co zostało wykonane z metalu. Jako stylowy dodatek do tego typu wystroju wnętrz najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju wysokie donice, kwietniki metalowe, doniczki w kolorze stali oraz osłonki metalowe. Najbardziej popularne są tutaj “sztucznie postarzane” doniczki, które doskonale wpisują się w estetykę podniszczonego loftu czy wysłużonej fabryki.

Doniczki metalowe – szeroki wybór produktów

W obecnych czasach rynek doniczek jest na tyle rozwinięty, że niemalże każdy z nas jest w stanie znaleźć dokładnie to, czego szukał. Nie inaczej sprawa się ma w przypadku doniczek metalowych, które między innymi znaleźć można w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami ogrodniczymi eGarden. Interesującą, godną uwagi opcją, jeśli chodzi o oferowane przez nas doniczki metalowe, jest doniczka Tubus Corten. Produkt ten jest w kolorze stali kortenowej. Warto również wspomnieć, że zostały naniesione na nią ciemne plamy, dzięki którym produkt ten wygląda na starszy, niż w rzeczywistości jest, co z kolei doskonale wpisze się w estetykę stylu industrialnego. Donica ta nadaje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń zamkniętych. 


Mniej
Więcej

Doniczki metalowe

cofnij do Doniczki dekoracyjne

Filtruj według:

Dostępność