Siatki do pakowania choinek

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 przedmiotów

Sklep internetowy eGarden to miejsce, w którym zaopatrzy się nie tylko profesjonalny ogrodnik, ale także hobbysta. W naszej bogatej ofercie znaleźć można niemal wszystko, co jest bezpośrednio lub pośrednio związane z tematem ogrodnictwa. Od nasion i nawozów, poprzez specyfiki na owady, aż po systemy nawadniające. Jako obsługa sklepu dbamy o to, ...

Sklep internetowy eGarden to miejsce, w którym zaopatrzy się nie tylko profesjonalny ogrodnik, ale także hobbysta. W naszej bogatej ofercie znaleźć można niemal wszystko, co jest bezpośrednio lub pośrednio związane z tematem ogrodnictwa. Od nasion i nawozów, poprzez specyfiki na owady, aż po systemy nawadniające. Jako obsługa sklepu dbamy o to, aby nasz asortyment był zróżnicowany na tyle, aby każdy nasz klient mógł znaleźć coś dla siebie.

Siatki do pakowania choinek – niezbędne dla handlarzy 

Każdy handlarz choinek wie, że transport i sprzedaż świątecznych drzewek stałaby się o wiele bardziej uciążliwa bez pakowania ich w specjalnie dla nich dedykowane siatki. Czasami nawet się tak zdarza, że potencjalny klient, który był już praktycznie zdecydowany na zakup, zmienia zdanie i nie kupuje choinki u sprzedawcy, który nie będzie w stanie zapakować jej w ułatwiającą transport siatkę. Dlatego też warto co roku inwestować właśnie w tego typu produkt, aby zwiększyć swoje szanse na sprzedanie całego przygotowanego zapasu drzewek świątecznych. Samo jednak zdecydowanie się na zakup siatki do maszynowego pakowania choinek to nie wszystko. Trzeba dobrze się zastanowić, na jakiego producenta i rodzaj produktu się zdecydujemy. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wszystkie siatki do pakowania wydają się takie same, w gruncie rzeczy wcale tak nie jest. Różnią się one średnicą, materiałem, z którego zostały wykonane oraz wytrzymałością. Zamiast więc kupować pierwszą z brzegu siatkę, dobrze byłoby się zastanowić czy ta, którą chcieliśmy kupić, na pewno będzie spełniała nasze potrzeby i czy na przykład nie będzie się rwała w przypadku pakowania do niej większych choinek.

Siatki do pakowania choinek – materiał

Według wielu najlepszym rodzajem siatki do pakowania choinek jest ta wykonana z włókna polipropylenowego. Siatka, do której stworzenia użyto właśnie tego materiału,  będzie elastyczna i wytrzymała oraz odporna na działanie szkodników i owadów, oraz uszkodzenia mechaniczne. Pomimo niezwykłej wytrzymałości tego produktu kwestia obcinania siatki nie powinna sprawiać większych problemów. Ten typ siatki do pakowania choinek jest więc gwarantem dobrej jakości oraz rozsądnie wydanych pieniędzy. Znajdująca się w ofercie naszego sklepu siatka wykonana jest właśnie z włókna polipropylenowego.

Średnica siatki do pakowania choinek

Kolejnym aspektem, którym musimy się kierować przy wyborze siatki na choinkę, jest jej średnica. To od tego parametru zależy bowiem na jaką tubę będziemy mogli daną siatkę założyć. Wyrzuceniem pieniędzy w błoto byłoby kupienie siatki, której nie będziemy w stanie założyć na wybraną przez nas tubę. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór znajdującej się w naszej ofercie siatki do pakowania choinek w kolorze białym, która będzie doskonale pasować zarówno do tub o średnicy 45cm, jak i do tych mniejszych. 

Mniej
Więcej

Siatki do pakowania choinek

cofnij do Akcesoria choinkowe

Filtruj według:

Dostępność