Sól drogowa, chlorki i piasek

Sól drogowa, chlorki i piasek

Jest 34 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 34 przedmiotów

Co stosować zimą na drogach i chodnikach, aby były one bezpieczne? Sól drogowa, chlorki i piasek

Zimą, gdy pada śnieg, temperatury spadają poniżej zera, a pogada generalnie nas nie rozpieszcza, bardzo ważne jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa na drogach i chodnikach, aby kierowcy i przechodnie mogli z nich korzystać swobodnie i bez...

Co stosować zimą na drogach i chodnikach, aby były one bezpieczne? Sól drogowa, chlorki i piasek

Zimą, gdy pada śnieg, temperatury spadają poniżej zera, a pogada generalnie nas nie rozpieszcza, bardzo ważne jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa na drogach i chodnikach, aby kierowcy i przechodnie mogli z nich korzystać swobodnie i bez obaw. Szczególnie niebezpieczne są wahania temperatur, gdy w ciągu dnia będą lekko na plusie i przyświeci słońce, śnieg zdąży się nieco roztopić. Nocą natomiast mogą osiągnąć nawet duże wartości ujemne, co tworzy duże zagrożenie komunikacyjne. Oblodzona powierzchnia dróg sprawia bowiem, że samochody znacznie gorzej trzymają się drogi, a wtedy już bardzo łatwo o stłuczki i wypadki. Piesi natomiast mogą zrobić sobie poważną krzywdę, jeśli stracą równowagę na źle odśnieżonym lub oblodzonym chodniku. Właśnie do tego służy sól drogowa, rozpuszczając znajdującą się na powierzchni warstwę śniegu i lodu. Piasek z kolei służy do posypywania oblodzonej powierzchni, dzięki czemu stanie się ona bardziej bezpieczna w użytkowaniu.

Proponujemy Państwu wysokiej jakości, sprawdzone i skuteczne produkty, dzięki którym korzystanie z dróg i chodników będzie bardziej bezpieczne i komfortowe. W sprzedaży mamy między innymi sól drogową i piasek, które pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi eksperci pozostają do Państwa dyspozycji.

Sól drogowa – co warto o niej wiedzieć przed zakupem?

Zastosowanie soli drogowej jest jeszcze bardziej kompleksowe. Używa się jej podczas mrozów, opadów śniegu i zmiennych temperatur w zimach, ponieważ skutecznie rozpuszcza zalegającą na drogach i chodnikach warstwę uciążliwego i niebezpiecznego śniegu oraz lodu. Warto wiedzieć, że roztwór wody z solą ma niższą temperaturę zamarzania niż woda, dzięki czemu śnieg topi się nawet w temperaturze poniżej zera. Tak więc dzięki soli drogowej ich powierzchnia nie będzie śliska, co zapewni większy komfort, spokój i bezpieczeństwo podczas jazdy i chodzenia. Tak więc sól drogowa, czyli inaczej chlorek sodu, jest najbardziej popularną, tanią i prostą w stosowaniu metodą zapobiegania oblodzeniu dróg i chodników. W naszym asortymencie znajdą Państwo również sól drogową z piaskiem, która sprawi, że podłoże od chwili posypania będzie bardziej bezpieczne w użytkowaniu, a sól stopniowo będzie rozpuszczać lód. Sprzedaż obejmuje worki 5, 20 i 25 kg, które ułatwiają przechowywanie oraz transport.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również chlorek wapnia, który dostępny jest w workach 25 kg. Ma postać jasnych i bezzapachowych płatków. Jest to ciekawa alternatywa dla soli drogowej, ponieważ chlorek wapnia nie pozostawia brudnych śladów, jest biodegradowalny oraz całkowicie bezpieczny dla roślin i zwierząt. Nie posiada jedynie właściwości antypoślizgowych, dobrze jest więc używać go równocześnie z piaskiem.

Produkty dostępne w tej kategorii naszego sklepu sprawią, że drogi i chodniki staną się zimą bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sól drogowa do zwalczania zimowych śliskich powierzchni i zlodowaceń

Sól drogowa to niezastąpiony produkt w walce ze śliskością na drogach w zimie. Sól drogowa, dostępna w różnych opakowaniach (od 5 do 25 kg), zachowuje sypką konsystencję niezależnie od intensywności opadów śniegu.

Kupując sól drogową, otrzymujesz produkt o doskonałej jakości, który doskonale radzi sobie w walce z niepożądanymi zanieczyszczeniami na drogach i chodnikach. To sposób przyjazny dla środowiska i neutralny. Sól drogowa jest również całkowicie bezzapachowa.

Sól drogowa ma idealny stosunek ceny do jakości, co sprawia, że jest ona popularnym wyborem zarówno na drogach, jak i w innych ciągach komunikacyjnych. Jej działanie zapewnia bezpieczeństwo na drogach, chodnikach i mostach poprzez zapobieganie powstawania lodu i rozpuszczanie już istniejącego.

To jeden z najczystszych produktów, który łatwo przechowywać w różnych warunkach pogodowych. Dzięki soli drogowej proces rozmrażania dróg staje się prostszy i bardziej skuteczny. Zwiększa bezpieczeństwo na drogach, parkingach i chodnikach.

Sól drogowa ma szerokie zastosowanie i odgrywa istotną rolę w zapewnieniu płynności ruchu na drogach. Jej skuteczność polega na rozpuszczaniu lodu i śniegu, co sprawia, że ulice stają się bezpieczne dla kierowców i pieszych. Działanie soli drogowej opiera się na zdolności do obniżania temperatury krzepnięcia wody, co pomaga uniknąć powstawania nowych warstw oblodzenia.

Jednym z kluczowych atutów soli drogowej jest jej łatwość zastosowania. Można ją równomiernie rozsypać na nawierzchniach dróg i chodników, co przyczynia się do skutecznego zwalczania śliskości.

Warto podkreślić, że sól drogowa jest produktem, który spełnia restrykcyjne normy jakościowe, co jest kluczowe w zapewnieniu skuteczności działań związanych z bezpieczeństwem na drogach. Jej wydajność i niezawodność sprawiają, że jest to niezbędny element w walkach z trudnymi warunkami zimowymi. Dlatego też zakup soli drogowej to inwestycja w bezpieczeństwo i płynność ruchu na drogach i w innych ciągach komunikacyjnych.

 

Mniej
Więcej

Sól drogowa, chlorki i piasek

cofnij do Odśnieżanie i odladzanie

Filtruj według: