Drożdże winiarskie

Jest 58 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 58 przedmiotów

Wysokiej jakości drożdże winiarskie, dobrane do rodzaju wina to gwarancja uzyskania perfekcyjnego napoju alkoholowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg produktów, które ułatwią Ci przygotowania własnych trunków.  

Drożdże winiarskie – czym są? 

Drożdże winne to specjalnie hodowane i konsekwentnie dobierane szczepy drożdży, które...

Wysokiej jakości drożdże winiarskie, dobrane do rodzaju wina to gwarancja uzyskania perfekcyjnego napoju alkoholowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szereg produktów, które ułatwią Ci przygotowania własnych trunków.  

Drożdże winiarskie – czym są? 

Drożdże winne to specjalnie hodowane i konsekwentnie dobierane szczepy drożdży, które idealnie nadają się do fermentacji domowych trunków. Drożdże w środowisku naturalnym znaleźć można na skórkach owoców, jednak bazowanie na takich szczepach przy produkcji domowych trunków może być ryzykowne. Nigdy nie masz pewności jak długo dany nastaw będzie fermentować, a co za tym idzie – nie będziesz mieć wpływu na to, jak mocny będzie trunek.  

Szlachetne drożdże winiarskie 

To właśnie z tego powodu coraz popularniejsze są drożdże winiarskie, które polecić można także i Tobie - jeśli planujesz produkcję domowych alkoholi. W naszej ofercie znajdziesz zarówno drożdże aktywne, jak również pasywne. Pierwszy typ możesz przygotować nawet pół godziny przed dodaniem do trunku, zaś drugie wymagają już nieco więcej czasu. Drożdże, proponowane przez sklep ogrodniczy eGarden pochodzą od najlepszych producentów, zapewniają skuteczną i stabilną fermentację i przewidywalne rezultaty. Oferujemy również drożdże tokay orz drożdże burgund. 

Drożdże winiarskie z pożywką 

Aby zapewnić drożdżom prawidłowe warunki rozwoju niezbędne będą nie tylko drożdże, ale i pożywka. Drożdże winiarskie z pożywką to więc idealny produkt, który umożliwi stworzenie wymarzonych trunków w zaciszu własnego domu. W naszym asortymencie znajdziesz drożdże z pożywką - dodatkiem witaminy B1, dzięki której uzyskiwana jest dodatkowa stymulacja wzrostu drożdży. Co ciekawe – witamina ta jest silnym aktywatorem fermentacji. Każdy z produktów posiada specjalny atest, dopuszczający je do kontaktu z produktami spożywczymi.  

Sklep ogrodniczy eGarden – postaw na jakość 

Drożdże, które znajdziesz w asortymencie sklepu eGarden pochodzą od renomowanych producentów, a co za tym idzie – ze szlachetnych szczepów. Pożywki, które dołączone są do niektórych produktów umożliwiają odpowiednie namnożenie drożdży, szybkie przeprowadzenie procesu fermentacji oraz pełne sfermentowanie cukru, zawartego w owocach.  

Drożdże winiarskie to gwarancja wyprodukowania napoju alkoholowego o świetnym smaku i doskonałym aromacie. Są one niezbędne do sfermentowania każdego trunku. W celu zapewnienia jak najlepszych warunków do przeprowadzenia procesu fermentacji, sprawdź także naszą pozostałą ofertę naszego sklepu.  

 

Mniej
Więcej

Drożdże winiarskie

cofnij do Piwowarstwo i winiarstwo

Filtruj według: