Koszty i zasady dostawy:Przesyłki paletowe kurierskie:Przesyłki paletowe - transport eGarden:

Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.


Beczki na wodę deszczową lub inne przesyłki wielkogabarytowe wysyłane są w cenie liczonej w zależności od przedmiotu przez koszyk sklepowy.
         
         
Ze względu na ograniczenia wagowe przewoźników, każda pojedyncza paczka może ważyć maksymalnie 30kg (kurier) lub 25kg (paczkomat). Z tego względu cięższe zamówienia (np. 2 worki po 25kg) muszą być dzielone na osobne paczki. Część przedmiotów ze względu na specyficzne wymiary, może zostać wysłana innym niż deklarowany przewoźnikiem.

Przykład 1: Zamówienie obejmuje 2 sztuki nasion trawy o wadze 10kg. Całkowita waga zamówienia to 20 kg. Takie zamówienie zostanie wysłane w 1 paczce.

Przykład 2: Zamówienie obejmuje 1 sztukę nasion trawy o wadze 10kg oraz 1 sztuke nawozu do trawy o wadze 25kg. Całkowita waga zamówienia to 35kg. Ponieważ maksymalna waga pojedynczej przesyłki została przekroczona, zamówienie zostanie wysłane w 2 paczkach.

Przykład 3: Zamówienie obejmuje 3 sztuki nawozu uniwersalnego o wadze 25kg. Całkowita waga zamówienia wynosi 75kg. Zamówienie musi zostać wysłane w 3 przesyłkach, tak aby żadna z nich nie przekroczyła dopuszczalnej wagi maksymalnej. Należy uiścić opłatę za trzy przesyłki.

   
Posiadamy również punkt odbioru osobistego. Odbiór zamówienia jest darmowy. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
   
ODBIÓR OSOBISTY:EGARDEN24
na terenie BIOVITA
ul. Balicka 100
30-149Kraków