Nawozy płynne

Nawozy płynne

Jest 248 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 248 przedmiotów

Nawozy płynne i żele

 

 Płynne nawozy to doskonały zamiennik nawozów granulowanych. Dodatkowo prostszy w aplikowaniu. Idealny do nawożenia roślin domowych hodowanych na balkonach czy w mieszkaniach i nie tylko. Nawozy płynne i żele zawierają wszystkie potrzebne mikroelementy oraz składniki odżywcze potrzebne konkretnej roślinie do prawidłowego...

Nawozy płynne i żele

 

 Płynne nawozy to doskonały zamiennik nawozów granulowanych. Dodatkowo prostszy w aplikowaniu. Idealny do nawożenia roślin domowych hodowanych na balkonach czy w mieszkaniach i nie tylko. Nawozy płynne i żele zawierają wszystkie potrzebne mikroelementy oraz składniki odżywcze potrzebne konkretnej roślinie do prawidłowego wzrostu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór wszelkiego rodzaju nawozów do praktycznie wszystkich popularnych roślin. Oferta stale się powiększa o nowe produkty których z roku na rok przybywa w ofercie producentów.

 

Żele mineralne – są to środki nawozowe w pełni rozpuszczalne w wodzie, dostarczające naszym roślinom hodowlanym potrzebne mikro i makroelementy oraz inne potrzebne składniki do prawidłowego rozwoju. Wybór żeli mineralnym jest ogromny i na pewno każdy znajdzie odpowiedni nawóz do swojej rośliny. Nawozy mineralne stosowane są do roślin doniczkowych hodowanych w domowym zaciszu, do iglaków, cytrusów, paproci i wielu innych. Dokładne proporcje i sposób użycia każdego żelu opisany jest na opakowaniu.

 

Biohumus – to chyba najpopularniejszy nawóz płynny w ofercie. Produkowany z produktów przemiany materii dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ja pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniając w podłożu składniki odżywcze. Środek jest w 100% ekologiczny, a jego długotrwałe stosowanie zapewnia obfite kwitnienie i zdrowy rozwój roślin.

 

Rosahumus – środek organiczny do stosowania doglebowego. Zdecydowanie poprawia żyzność gleby, zapobiega wymywaniu potrzebnych składników np. azotu, zapewnia odpowiedni poziom składników pokarmowych w glebie oraz wzbogaca strukturę podłoża, stymuluje rozwój systemu korzeniowego zapewniając odpowiedni rozwój roślinie.

Mniej
Więcej