Skrzynki na kwiaty plastikowe

Jest 49 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 49 przedmiotów

Sklep ogrodniczy eGraden to miejsce, w którym zaopatrzyć się może zarówno ogrodnik-amator, jak i profesjonalista. W naszej bogatej ofercie znaleźć można nie tylko produkty typu nasiona, nawozy czy ziemia, ale również systemy nawadniające czy pochodnie bambusowe. Tak duża różnorodność sprawia, że niemalże każdy nasz klient jest w stanie kupić u n...

Sklep ogrodniczy eGraden to miejsce, w którym zaopatrzyć się może zarówno ogrodnik-amator, jak i profesjonalista. W naszej bogatej ofercie znaleźć można nie tylko produkty typu nasiona, nawozy czy ziemia, ale również systemy nawadniające czy pochodnie bambusowe. Tak duża różnorodność sprawia, że niemalże każdy nasz klient jest w stanie kupić u nas dokładnie to, czego szukał.

Dlaczego warto mieć kwiaty na balkonie?

Balkon to dla wielu z nas (szczególnie tych, którzy na co dzień mieszkają w miejskim bloku) miejsce relaksu, w którym możemy pooddychać nieco świeższym powietrzem, poopalać się oraz posłuchać natury. Nic więc dziwnego, że wiele osób z balkonu robi naprawdę przyjazny kącik z fotelami, stolikiem kawowym czy leżakiem. Część z nas nie jest jednak świadomym tego, że “ten mały kącik” relaksu będzie o wiele przyjemniejszym i bardziej odprężającym miejscem, gdy znajdzie się tam nieco zieleni. Rośliny zielone poprawiają przecież nasze samopoczucie, koją oczy i łagodzą nerwy. Dodatkowo niektóre z nich filtrują również powietrze z toksyn. Biorąc pod uwagę wszystkie te zalety, warto więc zainwestować w kilka sadzonek kwiatów oraz specjalnie dla nich dedykowane skrzynki balkonowe, które rzecz jasna znaleźć można również w ofercie naszego sklepu. 

Doniczki na balkon RATOLLA Prosperplast

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego skrzynki na kwiaty RATOLLA to doniczki o prostokątnym kształcie. Ich struktura przypomina rattanowy splot. Wykonane zostały one z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na szkodliwe działanie promieniowania UV oraz na zarysowania. 

Skrzynki ogrodowe RATOLLA dostępne są w następujących kolorach i rozmiarach:

  • mocca – 293 x 119 x 126 mm,

  • umbra – 293 x 119 x 126 mm,

  • mocca – 386 x 154 x 142 mm. 

Skrzynki plastikowe BOARDEE Prosperplast

Doniczki balkonowe BOARDEE wykonane zostały z wysokiej jakość tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV oraz drobne zarysowania. Produkt ten jest w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi kątami. Posiada on uchwyty, które ułatwiają wieszanie doniczki na różnego rodzaju balustradach czy barierkach. 

Doniczki BOARDEE dostępne są w kolorach szarym kamiennym oraz antracytowym. Wymiary tego produktu to 383 mm długości, 212 mm szerokości oraz 130 mm wysokości. Jego pojemność to z kolei 4,9 litra. 

Jakie rośliny najlepiej sprawdzą się na balkonie? 

Zanim zdecydujemy się na zakup jakichkolwiek roślin na balkon, to dobrym pomysłem byłoby najpierw zorientować się, z czego tak naprawdę możemy wybierać. Żadną tajemnicą przecież nie jest to, że każdy gatunek roślin do życia i prawidłowego rozwijania się potrzebuje nieco innych warunków. To, spośród jakich kwiatów ostatecznie możemy wybierać będzie więc zależeć od tego, w jakim kierunku świata skierowany jest nasz balkon. Inne warunki będą przecież od wschodu a inne od południa. Do roślin, które niezależnie od panujących na balkonie warunków atmosferycznych najczęściej można tam spotkać, zaliczają się jednak między innymi: bratki, petunie, nemezje oraz sundaville.


Mniej
Więcej

Skrzynki na kwiaty plastikowe

cofnij do Doniczki dekoracyjne

Filtruj według: