Białe kamienie do ogrodu

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 przedmiotów

Wiele osób myśli o żwirowych podjazdach jako o taniej, budżetowej opcji, ale najlepsze żwiry na podjazdy ewoluowały w coś stylowego. Teraz istnieje wiele odmian podjazdów żwirowych, które są nie tylko trwałe, ale funkcjonalne i dekoracyjne.

Niektóre rodzaje podjazdów żwirowych nadal mają pewne słabości i potencjalne minusy w dłuższej perspektyw...

Wiele osób myśli o żwirowych podjazdach jako o taniej, budżetowej opcji, ale najlepsze żwiry na podjazdy ewoluowały w coś stylowego. Teraz istnieje wiele odmian podjazdów żwirowych, które są nie tylko trwałe, ale funkcjonalne i dekoracyjne.

Niektóre rodzaje podjazdów żwirowych nadal mają pewne słabości i potencjalne minusy w dłuższej perspektywie. Kamienie na podjazd to ciekawa, ale i funkcjonalna opcja, która jest wybierana coraz chętniej.

Kamienie ozdobne na podjazd

Większość żwirowych podjazdów jest zbudowana z wielu różnych warstw żwiru. Dolna warstwa niestabilizowanego podjazdu żwirowego zazwyczaj składa się z czystego kamienia, znanego również jako żwir bazowy. Ten żwir jest używany, aby pomóc w drenażu.

Kolejną opcją dla warstwy bazowej podjazdu żwirowego jest pozycja nr 4. Składa się ona z piasku i kamieni wielkości piłki golfowej. Ten rodzaj żwiru jest dostępny w kilku różnych odmianach.

Środkowa warstwa podjazdu żwirowego zawiera kamienie o wielkości zbliżonej do piłeczki golfowej.

Nie ma wiele różnorodności dla dolnych warstw podjazdu żwirowego, jednak istnieje więcej opcji, jeśli chodzi o znalezienie najlepszego żwiru dla powierzchni podjazdu. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze opcje żwiru na nawierzchnie podjazdów, ponieważ są to małe kamienie połączone z pyłem skalnym, co czyni je najbardziej solidnymi.  

Białe kamienie ozdobne do ogrodu

Kamień w ogrodzie może pomóc w stworzeniu ciekawej stylizacji i aranżacji. Wybór odpowiedniego materiału powinien być jednak uwarunkowany wyglądem ogrodu oraz możliwościami, jakie niesie za sobą przestrzeń. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zarówno grysów, żwiru, jak i kamieni ozdobnych. Mimo, że kamień doskonale będzie prezentował się w każdym zielonym zakątku, liczy się jego forma. Kamień o naturalnych kształtach będzie dobrze wyglądał w ogrodach naturalistycznych, zaś ten sztucznie obrobiony lepiej sprawdzi się w ogrodach klasycznych, miejskich czy nowoczesnych.

Duże białe kamyczki ozdobne to jednak propozycja, która pasować będzie niemal do każdej ogrodowej przestrzeni, zaś biel sprawi, że całość będzie prezentować się elegancko i klasycznie.

Jak położyć kamień ozdobny?

Kamień ozdobny nie musi być problematyczny. Jego ułożenie i właściwe przygotowanie ogrodu wcale nie są trudne i możliwe do wykonania samodzielnie. Wystarczy stosować się do kilku prostych zasad, a Twój ogród zyska nowy, niebanalny wygląd. 

Sklep ogrodniczy eGarden – jeszcze więcej możliwości

W naszej ofercie znajdziesz kamień ogrodowy, który doskonale sprawdzi się na zewnątrz domu, w przestrzeni ogrodowej, przy tarasie czy altance. To świetny sposób na wykończenie przestrzeni i nadanie jej ostatecznego wyglądu. Niezależnie od stylu ogrodu, możesz wybrać nasz kamień i cieszyć się nieszablonowym efektem finalnym. Już dziś sprawdź naszą ofertę i postaw na rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody. Zamów już dziś!


Mniej
Więcej

Białe kamienie do ogrodu

cofnij do Kamień ogrodowy

Filtruj według:

Dostępność
Producent