Nowy Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 10-16 mm 10kg Rozszerzyć

BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 8-16 mm 1000kg TONA

BIOVITA BIOVITA

Z

Nowy

Kruszywo naturalnego pochodzenia. Stosowany często do dekoracji ogrodów jak i w architekturze miejskiej. Kamień można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi bez problemu odzyskuje pełną dekoracyjność. Przedmiotem sprzedaży jest 1000kg kamienia w big bagu.

Więcej szczegółów

389,99 zł

1000 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 150,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 150,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

Grys biały Marianna – charakterystyka i właściwości

Biały marmurowy grys Marianna jest kruszywem naturalnego pochodzenia. Cieszy się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest w pełni mrozoodporny, cechuje go mała nasiąkliwość i beżowy kolor. Kamień ten jest bardzo często stosowany jako element dekoracyjny w architekturze ogrodowej, jak i miejskiej. Kamień nawet po długim użytkowaniu można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi wygląda jak nowy, odzyskuje pełną dekoracyjność.

Ogród i przestrzeń przydomowa wypełniona grysem

Grys stosuje się głównie jako wypełnienie przestrzeni wokół roślin. Można z niego tworzyć także samodzielne kompozycje, w których role zostały odwrócone – wtedy to nieliczne rośliny są dopełnieniem całej kompozycji. Grys można wykorzystać także do obsypania powierzchni ziemi w donicach z roślinami, ponieważ wtedy dłużej będzie zachowywać wilgoć. Na południowej wystawie najlepiej sprawdzi się biały grys, ponieważ nie nagrzeje się i nie zaszkodzi roślinom.

1 tona grysu wystarczy na około 16mpowierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.

Najczęstsze zastosowanie:
- opaski ochronne oraz dekoracyjne wokół ogrodzeń i budynków;
- materiał ściółkujący wokół naszych roślin ozdobnych na rabatach;
- składnik ogrodów sklanych, oczek wodnych, a także obrzeży zbiorników;
- materiał dekoracyjny sypki wokół np. pni drzew w miastach;
- jest składnikiem chodników, ścieżek ogrodowych np. w połączeniu z płytami kamiennymi, drewnem oraz ceramiką;
- element tworzenia architektury ogrodowej oraz małej architektury miejskiej.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

- idealny kamień do dekoracji
- wysoka jakość
- w pełni mrozoodporny
- kolor: beżowa biel
   
Oferta zawiera 1000kg kamienia "biała marianna" 8-16mm w big bagu (w jednym tonowym worku typu big bag).

Wielkość kamieni może się lekko różnić od podanej frakcji - sito ma wielkość 10-16, natomiast kamienie mogą się zdarzyć troszkę większe lub mniejsze.

 

By uzyskać ładny efekt dekoracyjny zalecane jest przykrycie podłoża agrowłókniną, następnie dopiero wysypujemy grys.
           

UWAGA
 Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu. 
W razie wątpliwości zachęcamy do zamówienia próbki kamienia w worku 20kg, który można znaleźć w naszej ofercie.

Koszt dostawy:
Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 80 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 60 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce:  150 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie. 

Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

WAŻNE! 
Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Zwykle rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest wysłanie samochodu z HDS ( tylko rejon Krakowa) po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

Oceń 
2021-02-25

sama rozsypała,

Wykorzystałam biały grys marmurowy do obsypania klombów kwiatów i przestrzeni wokół altanki w ogrodzie. Muszę szczerze przyznać, że efekt jest naprawdę wspaniały. Ogród stał się ładniejszy, a z kamykami nic się nie dzieje, nawet teraz w zimie. Pamiętam, że w lecie się nie nagrzewał, dzięki czemu był bezpieczny dla roślin. Gorąco polecam

Oceń 
2020-04-30

Grys biały marmurowy

Znacznie tańsze rozwiazanie niż cena płytek, która zaczyna się od 50 złotych za metr kwadratowy. Poza tym ładniejsze.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 8-16 mm 1000kg TONA

BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 8-16 mm 1000kg TONA

BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.