Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 10-16 mm 10kg Rozszerzyć

BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 4-10mm 1000kg TONA

Z

8675

2020202020840

Nowy

Kruszywo naturalnego pochodzenia. Stosowany często do dekoracji ogrodów jak i w architekturze miejskiej. Kamień można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi bez problemu odzyskuje pełną dekoracyjność. Przedmiotem sprzedaży jest 1000kg kamienia w big bagu.

Więcej szczegółów

430,00 zł

1000 kg

 • Zapytaj o produkt

  BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 4-10mm 1000kg TONA

  BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 4-10mm 1000kg TONA

  <p><span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif; font-size: 10pt;">Kruszywo naturalnego pochodzenia. Stosowany często do dekoracji ogrodów jak i w architekturze miejskiej. Kamień można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi bez problemu odzyskuje pełną dekoracyjność. Przedmiotem sprzedaży jest 1000kg kamienia w big bagu.<br /></span></p>

  BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki

  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Kurier InPost Kurier 169,00 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

   Grys biały marmurowy 4-10mm

  20kg 1000kg

  Charakterystyka kamienia

  Biały marmurowy grys Marianna jest kruszywem naturalnego pochodzenia. Cieszy się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest w pełni mrozoodporny, cechuje go mała nasiąkliwość, beżowy odcień bieli. Kamień ten jest bardzo często stosowany jako element dekoracyjny w architekturze ogrodowej jak i miejskiej.

  Kamień nawet po długim użytkowaniu można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi wygląda jak nowy, odzyskuje pełną dekoracyjność.

  1 tona grysu wystarczy na około 15m2 powierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.

  Najczęstsze zastosowanie:

  • opaski ochronne oraz dekoracyjne wokół ogrodzeń i budynków;
  • materiał ściółkujący wokół naszych roślin ozdobnych na rabatach;
  • składnik ogrodów skalnych, oczek wodnych, a także obrzeży zbiorników;
  • materiał dekoracyjny sypki wokół np. pni drzew w miastach;
  • jest składnikiem chodników, ścieżek ogrodowych np. w połączeniu z płytami kamiennymi, drewnem oraz ceramiką;
  • element tworzenia architektury ogrodowej oraz małej architektury miejskiej.

  Dlaczego warto kupić ten produkt?

  • idealny kamień do dekoracji
  • wysoka jakość
  • w pełni mrozoodporny
  • kolor: biel wpadająca w beż   
     
  Oferta zawiera 1000kg kamienia "biała marianna" 4-10mm w big bagu (w jednym tonowym worku typu big bag).


  UWAGA
  Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu.

  Koszt dostawy:

  Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

  Dostawa w dowolne miejsce w Polsce: 169 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie.

  Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

  WAŻNE!

  Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego.

  Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

  Napisz opinię

  BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 4-10mm 1000kg TONA

  BIG BAG Grys biały marmurowy (Biała Marianna) 4-10mm 1000kg TONA

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.