Obniżka! Elastyczne obrzeże ogrodowe GARDENER 10m + 20 kołków Rozszerzyć

Elastyczne obrzeże ogrodowe GARDENER 10m + 20 kołków

50.1.0

8422

5904730149099

Nowy

Obrzeże ogrodowe w jednym kawałku o długości 10m i 3,8 cm wysokości, niezwykle elastyczne, nie wymaga dzielenia na mniejsze kawałki a następnie łączenia ich. Obrzeże bez konieczności ogrzewania dla dodania elastyczności. Można z niego tworzyć koła oraz łuki. W zestawie posiada jako gratis 20 kołków.

Więcej szczegółów

113 Przedmioty

33,99 zł

zamiast 39,99 zł

-15%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Elastyczne obrzeże ogrodowe GARDENER 10m + 20 kołków

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 11,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 11,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Produkt, niezwykle elastyczny, który pozwala na ułożenie podłoża 10m bez łączenia krótkich kawałków w całość. Jest to obrzeże w jednym kawałku, nie trzeba go przecinać aby zrobić koło, łuk. Idealne do tworzenia pięknych, niepowtarzalnych aranżacji w ogrodzie. Nadaje się do oddzielenia trawników od ścieżki, kory drzewnej, nawierzchni grysowej, rabat kwiatowych, również części uprawnej ogrodu.      

Brak ryzyka uszkodzenia produktu przez kosiarkę – obrzeże powinniśmy zamontować w taki sposób, by nie wystawało ono więcej niż 1 cm nad powierzchnię. Dzięki takiej czynności będzie ono niewidocznym elementem nawierzchni.Obrzeże wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które odporne jest na warunki atmosferyczne.          

Najważniejszy cechy obrzeży ogrodowych Gardener:

✅  Można dowolnie wyginać i kształcić

✅  Obrzeże 10m w jednym kawałku!

✅  W zestawie dodane są mocne szpilki 20szt. o długości 24 cm

✅  Niezwykle łatwe układanie, 

✅  Wysoka elastyczność tworzywa

✅  Płytki rowek do ułożenia obrzeża: do 4cm

✅  Doskonale oddziela materiały, np. trawnik od grysu

✅  Przepięknie eksponuje ozdobne klomby

✅  Wytrzymałość temperaturowa: od -30 stopcji Celcjusza do +50 stopni Celcjusza

 

Zastosowanie:

nawierzchnie grysowe, żwirowe, drobne kamienie, trawniki, kora, barwione zrębki.

Dane techniczne:

  • Wysokość: 3,8 cm
  • Materiał: Tworzywo sztuczne, odporne na warunki atmosferyczne
  • Długość: 10 m w jednym kawałku
  • Kolor: ciemny grafit 

Obrzeże sprzedawane jest w zestawie z 20 szpilami marki GARDENER. Szpilki widoczne w galerii produktu.    Obrzeża ogrodowe mogą posłużyć jako krawężnik w celu wyraźnego oddzielenia powierzchni w ogrodzie, a także zatrzymywania warstw kamieni. Najważniejszą funkcją tego innowacyjnego obrzeża plastikowe jest konstrukcyjnie dodana półka, pozwalająca na dokładne ścinanie trawy. Poznwala to na prezycyjne koszenie trawy, ponieważ nie najeżdżamy kołem kosiarki. Obrzeża trawnikowe / Obrzeże trawnikowe sa więc istotnym elementem każdego ogrodu. Ułatwiają odpowiednie ułożenie kostki brukowej.

Obrzeża ogrodowe – jak wykorzystać plastikowe obrzeża w swoim ogrodzie?

Ogród to miejsce, w którym możesz być sobą. Daje możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni, w której można się zrelaksować i znaleźć inspirację dla swojego życia. Ogród nie musi być duży ani drogi, ale musi być piękny i harmonijny.

Istnieje kilka powodów, dla których warto stosować obrzeża trawnikowe. Po pierwsze, jest to świetny sposób na utrzymanie trawnika w porządku i schludności. Obrzeża ogrodowe często nazywane są obrzeżami trawnikowymi, a ich główną funkcją jest wydzielenie określonej przestrzeni z trawnika. Jest to niezwykle ważny element dekoracyjny, który pozytywnie wpływa na wygląd większości ogrodów. Swoim wyglądem przypomina krawężnik, który tworzy estetyczną linię wyznaczającą granice poszczególnych stref.

Każdy ogród bez obrzeży trawnikowych wygląda na niedokończony. Obrzeże ogrodowe jest ważnym elementem projektu krajobrazu. Doskonale podkreśla kształt ogrodu i sprawia, że wygląda on w atrakcyjny sposób.

Obrzeże trawnikowe to rodzaj obramowania, które służy do oddzielenia różnych rodzajów roślinności. Może być stosowane w ogrodach i parkach do oddzielenia trawy od kostki brukowej, kruszywa od ścieżki czy kory od trawy, a także do wyeksponowania linii tulipanów w ogrodzie, niedopuszczenia do przedostania się chwastów na rabaty kwiatowe czy do stabilizacji alejek, chodników i dróg. Na rynku znajdziemy także palisady ogrodowe, jednak obrzeża plastikowe to całkiem inny produkt. Od palisady obrzeże różni się wysokością – najczęściej montuje się je na równi z brukowaną powierzchnią lub trawnikiem. Obrzeża montowane są w ziemi, w taki sposób, aby ich górna krawędź w miarę możliwości nie wystawała ponad grunt.

Obrzeża ogrodowe – architektura ogrodowa

Obrzegowanie trawnika jest ważnym elementem każdego zabiegu pielęgnacyjnego. Może poprawić estetykę trawnika i zapewnić bezpieczną granicę dla bawiących się na nim lub w jego pobliżu dzieci. Obrzeża trawnikowe pomagają również utrzymać nasiona trawy na miejscu podczas kiełkowania i zapobiegają ich rozrastaniu się w niepożądanych miejscach.

Jeśli chcemy mieć pewność, że trawnik będzie wyglądał świetnie przez cały rok, a jednocześnie będzie bezpieczny dla osób, które regularnie z niego korzystają, to obrzeże do trawnika może być dobrym wyborem. Może też okazać się dobrą inwestycją dla nieruchomości, bo przecież wygląd ogrodu ma znaczący wpływ na odbiór całej posiadłości.

Głównym celem obrzeży jest upiększenie ogrodu i nadanie mu stylowego wyglądu. Stanowi ono również doskonałe zabezpieczenie przed erozją gleby oraz zniszczeniem przez zwierzęta domowe lub dzieci biegające po ogrodzie. Obrzeże pozwoli nadać ogrodowi schludny wygląd, oddzielając różne obszary od siebie za pomocą obrzeży wykonanych z kamieni lub plastikowych pasków.

Obrzeże ogrodowe Gardener to trwałe i sprawdzone rozwiązanie każdego ogrodnika. Tworzywo sztuczne nie poddaje się oddziaływaniu warunków zewnętrznych. Jest odporne na wilgoć, mróz oraz mocne nasłonecznienie.

Oceń 
2021-12-14

Obrzeże do trawy

Bardzo dobrej jakości obrzeże do trawy, jest na tyle elastyczne, że łatwo się je zakłada, a przy tym jest bardzo oporne

Oceń 
2020-06-04

Grażyna opinia

Obrzeże jest bardzo elastyczne dzięki temu lepiej jest tworzyć różne kształty, poza tym jest mocne i wytrzymałe przez co jest w pełni funkcjonalne.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Elastyczne obrzeże ogrodowe GARDENER 10m + 20 kołków

Elastyczne obrzeże ogrodowe GARDENER 10m + 20 kołków