Nawozy jesienne

Nawozy jesienne

Jest 52 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 52 przedmiotów
Odpowiedni nawóz jesienny jest ważny w pielęgnacji roślin przed zimą. Stosując nawożenie roślin ogrodowych jesienią z odpowiednimi składnikami odżywczymi, potrzebnymi roślinom w tym okresie sprawimy, że dokładnie wnikną one w glebę, pozwalając roślinom rozpocząć wiosną wegetację od razu w użyźnionej glebie. Nawozy jesienne można także stosować b...
Odpowiedni nawóz jesienny jest ważny w pielęgnacji roślin przed zimą. Stosując nawożenie roślin ogrodowych jesienią z odpowiednimi składnikami odżywczymi, potrzebnymi roślinom w tym okresie sprawimy, że dokładnie wnikną one w glebę, pozwalając roślinom rozpocząć wiosną wegetację od razu w użyźnionej glebie. Nawozy jesienne można także stosować bezpośrednio wczesną wiosną, tak zastosowany nawóz jesienny da roślinie zastrzyk niezbędnych składników już na samym początku wegetacji.

Nawozy jesienne w swoim składzie zawierają fosfor, potas, miedź, żelazo, bor, mangan. Zawartość potasu pozwala roślinom w odpowiedni sposób przygotować się na zimowe mrozy.

W sklepie Egarden24 przygotowaliśmy ofertę wszelkiego rodzaju nawozy jesienne i odżywki, które dobierzesz do roślinności posiadanej w swoim ogrodzie. Szczególnie zalecane jest używanie nawozów jesiennych do iglaków i trawy. Pozwoli to zadbać o zdrowie i prawidłowy wzrost roślin w naszym ogrodzie.
Mniej
Więcej