Biovita GRYS MULTIKOLOR 8-16mm BIG BAG Rozszerzyć

Biovita GRYS MULTIKOLOR 8-16mm BIG BAG

Z

9472

5907813164040

Nowy

Kruszywo naturalnego pochodzenia. Stosowany często do dekoracji ogrodów jak i w architekturze miejskiej. Kamień można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi bez problemu odzyskuje pełną dekoracyjność.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

400,00 zł

Zapytaj o produkt

Biovita GRYS MULTIKOLOR 8-16mm BIG BAG

Akceptuję zasady polityki prywatności  

BIOVITA

Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych

120 dni na zwrot

Dostawa już od 169,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 169,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Grys multikolor 20 kg

Charaktersytyka kamienia

Wielokolorowy grys ozdobny jest kruszywem naturalnego pochodzenia. Cieszy się dużą wytrzymałością mechaniczną, jest w pełni mrozoodporny. Grys multikolor jest bardzo często stosowany jako element dekoracyjny w architekturze ogrodowej jak i miejskiej, znajdzie swoje zastosowanie w domu i ogrodzie.

1 tona otoczaka wystarczy na około 16m2 powierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.

Najczęstsze zastosowanie:

 • materiał ściółkujący wokół naszych roślin ozdobnych na rabatach;
 • składnik ogrodów sklanych, oczek wodnych, a także obrzeży zbiorników;
 • materiał dekoracyjny sypki wokół np. pni drzew w miastach;
 • Biała Marianna może być składnikiem chodników, ścieżek ogrodowych np. w połączeniu z płytami kamiennymi, drewnem oraz ceramiką;
 • element tworzenia architektury ogrodowej oraz małej architektury miejskiej.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

 • idealny kamień do dekoracji
 • wysoka jakość
 • w pełni mrozoodporny
 • kolor: beżowa biel

By uzyskać ładny efekt dekoracyjny zalecane jest przykrycie podłoża agrowłókniną, następnie dopiero wysypujemy grys.

UWAGA
Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu.

Koszt dostawy:

Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce: 169 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie.

Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

WAŻNE!

Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego.

Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

Napisz opinię

Biovita GRYS MULTIKOLOR 8-16mm BIG BAG

Biovita GRYS MULTIKOLOR 8-16mm BIG BAG

BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.