Nowy Ziemia do iglaków i roślin kwasolubnych 80L Rozszerzyć

Ziemia do iglaków Biovita 50l

BIOVITA BIOVITA

Z

Nowy

Ziemia do iglaków firmy Biovita, idealnie nadaje się do sadzenia, przesadzania, podsypywania wszystkich roślin iglastych oraz roślin kwasolubnych. pH podłoża oscyluje w granicach 4,0-5,5, jest to idealna kwasowość do prawidłowego rozwoju roślin kwasolubnych.

Więcej szczegółów

27,52 zł

34 kg

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 15

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 29,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 29,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

 Ziemia do iglaków Biovita

20l 50l

Naturalny produkt, zawierający w swym składzie dodatki torfu oraz drobno mielonej kory. Wieloskładnikowe podłoże z dodatkiem nawozu, zapewni wsadzanym roślinom prawidłowy rozwój. Unikatowa specyfika mieszanki znajdującej się w podłożu, wpływa na szybsze i łatwiejsze przyjmowanie się roślin. System korzeniowy oraz części nadziemne iglaków osiągają optymalny wzrost, a igły i łuski maja piękny, soczysty zielony kolor. Podłoże świetnie nadaje się do roślin kwasolubnych takich jak azalie, rododendrony, wrzosy, wrzośce, hortensje.

Symbol:
BIO-0029

Dlaczego warto kupić produkt ?

-prawidłowe pH podłoża dla roślin kwasolubnych

-naturalne pochodzenie

-dodatek mielonej kory

-zawartość odpowiednich mikro oraz makro elementów

Zastosowanie:

Sadzenie, przesadzanie, podsypywanie iglaków oraz wszystkich roślin kwasolubnych np. azalie, rododendrony, hortensje, wrzosy, wrzośce.

Inne dostępne opakowania: 50L

Oceń 
2020-01-31

Sprawdzona ziemia do iglaków

Polecam tą sprawdzoną, solidną i bardzo dobrą ziemię do iglaków, która idealnie nadaje się do sadzenia oraz dba o prawidłowy rozwój tych niezwykle wymagających drzewek. Ziemię łatwo można ubić, dobrze przepuszcza wodę i posiada wszystkie składniki odżywcze, które są niezbędne iglakom, szczególnie w ich pierwszej fazie wzrostu.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Ziemia do iglaków Biovita 50l

Ziemia do iglaków Biovita 50l

BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.