Nowy Ziemia do iglaków i roślin kwasolubnych 80L Rozszerzyć

Ziemia do iglaków Biovita 50l

Z

74

Nowy

Ziemia do iglaków firmy Biovita, idealnie nadaje się do sadzenia, przesadzania, podsypywania wszystkich roślin iglastych oraz roślin kwasolubnych. pH podłoża oscyluje w granicach 4,0-5,5, jest to idealna kwasowość do prawidłowego rozwoju roślin kwasolubnych.

Więcej szczegółów

22,58 zł

34 kg

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 15

 • Zapytaj o produkt

  Ziemia do iglaków Biovita 50l

  Ziemia do iglaków Biovita 50l

  <p style="margin-bottom: 0cm;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Ziemia do iglaków firmy Biovita, idealnie nadaje się do sadzenia, przesadzania, podsypywania wszystkich roślin iglastych oraz roślin kwasolubnych. pH podłoża oscyluje w granicach 4,0-5,5, jest to idealna kwasowość do prawidłowego rozwoju roślin kwasolubnych.</span></p> <p style="margin-bottom: 0cm;"></p>

  BIOVITA BIOVITA

  Zobacz wszystkie produkty tego producenta

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 29,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 29,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 36,90 zł

   Ziemia do iglaków Biovita

  20l 50l

  Naturalny produkt, zawierający w swym składzie dodatki torfu oraz drobno mielonej kory. Wieloskładnikowe podłoże z dodatkiem nawozu, zapewni wsadzanym roślinom prawidłowy rozwój. Unikatowa specyfika mieszanki znajdującej się w podłożu, wpływa na szybsze i łatwiejsze przyjmowanie się roślin. System korzeniowy oraz części nadziemne iglaków osiągają optymalny wzrost, a igły i łuski maja piękny, soczysty zielony kolor. Podłoże świetnie nadaje się do roślin kwasolubnych takich jak azalie, rododendrony, wrzosy, wrzośce, hortensje.

  Symbol:
  BIO-0029

  Dlaczego warto kupić produkt ?

  -prawidłowe pH podłoża dla roślin kwasolubnych

  -naturalne pochodzenie

  -dodatek mielonej kory

  -zawartość odpowiednich mikro oraz makro elementów

  Zastosowanie:

  Sadzenie, przesadzanie, podsypywanie iglaków oraz wszystkich roślin kwasolubnych np. azalie, rododendrony, hortensje, wrzosy, wrzośce.

  Inne dostępne opakowania: 50L

  Oceń 
  2020-01-31

  Sprawdzona ziemia do iglaków

  Polecam tą sprawdzoną, solidną i bardzo dobrą ziemię do iglaków, która idealnie nadaje się do sadzenia oraz dba o prawidłowy rozwój tych niezwykle wymagających drzewek. Ziemię łatwo można ubić, dobrze przepuszcza wodę i posiada wszystkie składniki odżywcze, które są niezbędne iglakom, szczególnie w ich pierwszej fazie wzrostu.

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   Ziemia do iglaków Biovita 50l

   Ziemia do iglaków Biovita 50l

   BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.