Lista produktów producenta: Yara

Yara International ASA jest firmą o globalnym zasięgu, zajmującą się produkcją środków dla rolnictwa oraz ochrony środowiska.

Więcej

Yara International ASA jako największy na świecie dostawca nawozów mineralnych, zapewnia środki do produkcji żywności i odnawialne źródła energii, dla stale rosnącej liczby ludności na świecie. Nasze produkty służą, także oczyszczaniu powietrza i eliminowaniu toksycznych odpadów. Główna siedziba firmy jest zlokalizowana w Oslo, w Norwegii. Obecnie Yara zatrudnia ponad 7600 pracowników na całym świecie i w 2009 osiągnęła przychód na poziomie 62 miliardów NOK z działalności w ponad 50 krajach.

Mniej
Pokazuje 1 - 2 z 2 przedmiotów
 • Yara Mila HydroComplex 25kg Yara Mila HydroComplex 25kg
  Dostępny

  Nawóz uniwersalny Yara Mila Complex (HydroComplex) 25kg

  42.0 07.W

  Gwarantuje równomierny wysiew oraz optymalne zaopatrzenie każdej z roślin w niezbędne składniki pokarmowe. Nie wymaga mieszania z glebą. Bezchlorkowy nawóz NPK yara, posiada łatwo oraz przede wszystkim szybko przyswajalny azot saletrzany oraz aktywny fosfor.

  191,62 zł
 • Yara Mila HydroComplex 5kg
  Produkt chwilowo niedostępny

  Yara Mila Complex (HydroComplex) 5kg

  55.0

  Bezchlorkowy nawóz NPK, posiada łatwo oraz przede wszystkim szybko przyswajalny azot saletrzany oraz aktywny fosfor. Nawóz gwarantuje równomierny wysiew oraz optymalne zaopatrzenie każdej z roślin w niezbędne składniki pokarmowe. Nie wymaga mieszania z glebą.

  57,84 zł