Kolce odstraszające ptaki A1 38x11x2.2cm Rozszerzyć

Kolce odstraszające ptaki A1 38x11x2.2cm

ROBKAT ROBKAT

135617

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5,75 zł

0.04 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) 29,51 zł
Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) 31,97 zł

CHARAKTERYSTYKA:

Kolce "PALOMA" sprzedawane są w formie segmentów (odcinków o różnych długościach i szerokościach chronionych). Składają się z drutów wykonanych z ocynku oraz przezroczystej listwy z tworzywa sztucznego. Wysoka jakość produktu sprawia, że złe warunki atmosferyczne nie wpływają na skuteczność i trwałość konstrukcji.


MODEL BĘDĄCY PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY TO "PALOMA A1", O WYMIARACH: 38x11x2,2 cm.


Symbol:
135617

ZASTOSOWANIE:

Kolce na ptaki stosuje się w celu ochrony przed ptakami (gołębie, szpaki, wróble, kawki, jaskółki, mewy, rybitwy). Kolce "PALOMA" można montować na gzymsach, parapetach, pasach nadrynnowych, kalenicach, krawędziach rynien, klimatyzatorach, bilbordach reklamowych, belkach z drewna i wielu innych.


PO CO STOSOWAĆ ODSTRASZACZE PTAKÓW?

Obecność dużej liczby ptaków jest niepożądana, gdyż przenoszą bakterie salmonelli i odpowiadają za wywoływanie chorób odzwierzęcych u ludzi. Gniazda i odchody ptaków zapychają studzienki i rury spustowe, a przede wszystkim zanieczyszczają elewacje, rynny, balkony i gzymsy, przyspieszają niszczenie budynków i podnoszą koszty eksploatacji związane z koniecznością czyszczenia i malowania oraz częstym myciem samochodów parkujących w miejscach gnieżdżenia się ptaków. To wszystko sprawia, że powinniśmy przeciwdziałać ich przebywaniu w bezpośrednim sąsiedztwie naszych domostw.


ZALETY KOLCÓW:

Kolce przeciw ptakom cieszą się największym popytem, gdyż takie rozwiązanie przynosi najwięcej korzyści dla właścicieli nieruchomości. Produkt ten jest nie tylko niezwykle łatwy w montażu, ale i sam w sobie nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa ptaków, gdyż takie listwy z kolcami mogą być instalowane praktycznie w każdym miejscu (gzymsy, parapety, dachy, pasy nad rynnowe, klimatyzatory, tablice i billboardy itp.). Opisywane rozwiązanie jest nie tylko skuteczne, ale również estetyczne i praktycznie, niewidoczne już z odległości kilkunastu metrów.

Napisz opinię

Kolce odstraszające ptaki A1 38x11x2.2cm

Kolce odstraszające ptaki A1 38x11x2.2cm

Dzięki wykonaniu z materiałów najwyższej jakości idealnie komponują się z całym ogrodem. Nasi partnerzy mogą być pewni, że każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju i był wykonany przy użyciu najnowszych technologii.


Głównym profilem, w którym specjalizuje się firma ROBKAT to produkcja artykułów ogrodniczych z tworzywa sztucznego. Nowoczesne podejście do prowadzenia działalności sprawia, że ciągle wyprzedza rynek wprowadzając nowe linie produktów.