AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST Rozszerzyć

AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

CH

5819

Nowy

17,79 zł

0.8 kg

 • Zapytaj o produkt

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  Best-Pest Best-Pest

  Zobacz wszystkie produkty tego producenta

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) 29,51 zł
  Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) 31,97 zł

  Gotowy do użycia preparat do kontroli mszyc, przędziorków, miseczników, tarczników w amatorskich uprawach roślin ozdobnych. Działa w sposób mechaniczny przez utworzenie kleju wokół szkodników, na powierzchni opryskiwanych roślin.Przed zastosowaniem preparatu na rośliny sadownicze lub rośliny ogrodniczy należy zapoznać się z instrukacją. Preparat działa skutecznie już po wystąpieniu pierwszych szkodników. Skuteczny ze szkodnikami takimi jak mszyce, przędziorki i inne.  Zawiera: Naturalne polisacharydy.  Sposób użycia: Preparat stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników. Zabieg wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie deszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtórzyć po 7 – 14 dniach, po zauważeniu szkodników. Całkowicie opróżnione opakowanie traktować jako odpady komunalne.  UWAGA: Przed zastosowaniem preparatu na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy wciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzenia roślin.
   
  Symbol produktu: BE-600029

  Oceń 
  2020-04-21

  Szybka dostawa

  Dopiero co użyłam, więc trudno wydać mi opinię o produkcje, jednak dostawa pomimo problemów w koronowirusem nie opóźniła się.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.


  Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.


  Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.