AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST Rozszerzyć

AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

CH1

5819

Nowy

Produkt tymczasowo niedostępny

18,16 zł

0.8 kg

 • Zapytaj o produkt

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  Best-Pest Best-Pest

  Wysyłka w ciągu 72 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 16,99 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 22,13 zł

  Gotowy do użycia preparat do kontroli mszyc, przędziorków, miseczników, tarczników w amatorskich uprawach roślin ozdobnych. Działa w sposób mechaniczny przez utworzenie kleju wokół szkodników, na powierzchni opryskiwanych roślin.Przed zastosowaniem preparatu na rośliny sadownicze lub rośliny ogrodniczy należy zapoznać się z instrukacją. Preparat działa skutecznie już po wystąpieniu pierwszych szkodników. Skuteczny ze szkodnikami takimi jak mszyce, przędziorki i inne.  Zawiera: Naturalne polisacharydy.  Sposób użycia: Preparat stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników. Zabieg wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie deszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtórzyć po 7 – 14 dniach, po zauważeniu szkodników. Całkowicie opróżnione opakowanie traktować jako odpady komunalne.  UWAGA: Przed zastosowaniem preparatu na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy wciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzenia roślin.
   
  Symbol produktu: BE-600029

  Oceń 
  2020-04-21

  Szybka dostawa

  Dopiero co użyłam, więc trudno wydać mi opinię o produkcje, jednak dostawa pomimo problemów w koronowirusem nie opóźniła się.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  AFIK atomizer preparat na mszyce 750ml BEST-PEST

  Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.


  Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.


  Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.