Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS 10 kg Rozszerzyć

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS 10 kg

41.3.3

9650

5900498013566

Nowy

Granulowany nawóz do uniwersalnego zastosowania w uprawach warzyw, drzew i krzewów owocowych, a także roślin kwitnących, ozdobnych oraz trawników. 

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

53,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS 10 kg

Akceptuję zasady polityki prywatności  

GRUPA INCO

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 11,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 11,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Nawóz FruktoVit Plus zawiera odpowiednio skomponowane składniki odżywcze zapewniające kompleksowe wsparcie dla wszystkich roślin. Produkt zapewnia prawidłowy i intensywny wzrost roślin oraz umożliwia uzyskanie intensywnych barw zarówno trawnika, jak i roślin ozdobnych oraz kwitnących. Nawóz poprawia również jakość i ilość owoców i warzyw uzyskiwanych z upraw. FruktoVit Plus może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno w przypadku nowych nasadzeń, jak również do dokarmiania roślin już rosnących (nawożenia pogłównie). 

Najważniejsze cechy nawozu FruktoVit Plus:

✅ Uniwersalne zastosowanie - warzywa, owoce, trawniki, rośliny kwitnące i ozdobne

✅ Granulowana formuła 

Wspiera zdrowy wzrost roślin

Zapewnia piękny wygląd roślin ozdobnych, kwitnących oraz trawnika

✅ Poprawia jakość i ilość uzyskiwanych plonów warzywnych i owocowych

✅ Wysoka przyswajalność i wydajność

Opakowanie zawiera 10 kg nawozu.

Skład: 7,0% (N) azot całkowity, 7,0% (N) azot amidowy, 5,5% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w kwasach mineralnych, 9,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie, 0,10% (B) bor całkowity, 0,18% (Fe) żelazo całkowite, 0,10% (Mn) mangan całkowity. Nawóz NPK zawierający fosforyt miękki.

Sposób stosowania:

Nawóz można stosować w okresie od marca do lipca.

  • Rośliny jednoroczne: - przed siewem lub sadzeniem, całą polecaną dawkę nawozu rozsiewa się równomiernie na nawożoną powierzchnię i miesza dokładnie z warstwą gleby o miąższości 10-20 cm.
  • Rośliny wieloletnie - polecaną dawkę nawozu rozsiewa się równomiernie na nawożoną powierzchnię, najlepiej jednorazowo jak najwcześniej wiosną.

W przypadku nawożenia pogłównego należy unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny oraz nie stosować dawki większej niż 5 kg nawozu na 100 m2 (50 g/m2).

Regularne podlewania zwiększa efektywność nawożenia. Nawozu nie należy stosować podczas silnego wiatru oraz w czasie silnego nasłonecznienia.

Napisz opinię

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS 10 kg

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS 10 kg

Firma GRUPA INCO S.A. specjalizuje się w produkcji wieloskładnikowych mineralnych mieszanek nawozowych przeznaczonych dla hobbystów jak i profesjonalistów. Zbierane latami doświadczenia, własne laboratoria badawcze oraz współpraca z ośrodkami badawczo-rozwojowymi, stała kontrola procesów produkcyjnych, system kontroli jakości uwzględniający wszystkie etapy produkcji, pozwalają na oferowanie klientom wyrobów o niezmiennie wysokiej jakości.

Jedną z licznych marek oferowanych przez firmę GRUPA INCO S.A. jest FLOROVIT 

Marka istnieje na polskim rynku już od ponad 35 lat i przez ten czas wyrobiła sobie mocną pozycję wśród polskich użytkowników.

 Nawozy Florovit to szeroka gama najwyższej jakości specjalistycznych nawozów mineralnych wytwarzanych przy użyciu najnowszych technologii produkcyjnych. Kompozycja każdego z produktów jest ściśle dobrana do specyficznych wymagań pokarmowych poszczególnych rodzajów roślin. Dzięki temu każdy użytkownik nawozów Florovit ma gwarancję wysokiej skuteczności działania produktów. Ofertę płynnych i granulowanych nawozów uzupełniają produkty wspomagające pielęgnację roślin domowych i ogrodowych.