Sonic MAX odstrasza krety BROS Rozszerzyć

Sonic MAX odstrasza krety BROS

N46

4127

Nowy

Ultradźwiękowy odstraszacz na krety i inne gryzonie. Naturalny, przyjazny dla środowiska sposób działania produktu.


Więcej szczegółów

55,86 zł

0.2 kg

 • Zapytaj o produkt

  Sonic MAX odstrasza krety BROS

  Sonic MAX odstrasza krety BROS

  <p style="margin-bottom: 0cm;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 10pt;">Ultradźwiękowy odstraszacz na krety i inne gryzonie. Naturalny, przyjazny dla środowiska sposób działania produktu. </span></span></p> <p style="margin-bottom: 0cm;"><br /></p>

  BROS Sp.j. BROS Sp.j.

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 16,99 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 22,13 zł
  Kurier DHL - przesyłka gabarytowa Kurier DHL - przesyłka gabarytowa 34,99 zł

  Sonic Bros na krety idealnie nadaje się do zastosowania w ogrodach, rabatach, klombach, ogródkach warzywnych oraz tunelach foliowych. Zmieniające swą częstotliwość emitowane fale dźwiękowe, działają odstraszająco na krety, nornice i inne gryzonie podziemne. Gryzonie, są obdarzone doskonałym zmysłem słuchu oraz są wyczulone na odczuwanie drgań. Zmiana częstotliwości sygnału co 15 sekund zapobiega przyzwyczajeniu się kretów do wydzielanych fal, co zwiększa skuteczność działania produktu. Dzięki skutecznemu działaniu urządzenia, naszemu ogrodowi zostanie przywrócona estetyczna forma, bez widocznych kopców, podkopań i nor w podłożu. Specjalnie zbudowana szczelna obudowa, sprawia,że jest on odporny na warunki atmosferyczne i może być użytkowany o każdej porze roku. Odstraszacz jest zasilany bateriami o długim działaniu, nawet do 6 miesięcy, dlatego ich wymiana nie będzie uciążliwa.
   
  Symbol:
  BRO-234

  Dlaczego warto kupić produkt ?
   
  -wodoodporny
  -długie działanie baterii zasilających
  -naturalne działanie bezpieczne dla środowiska
  -szeroki zasięg emitowanych fal
   
  Dane techniczne:
   
  Zasięg działania: 800 – 100 m2 (w zależności od rodzaju gleby)

  Wymiary: 5,1x38 cm,

  Zasilanie: 4*1,5V R20
  Częstotliwość: 200-2100 Hz
   
  Sposób zastosowania:

  Odkręcić nakrętkę i wyjąć umieszczoną wewnątrz ramkę. Umieścić baterie zgodnie z rysunkiem i włożyć z powrotem do urządzenia. Zakręcić nakrętkę (dzięki uszczelce odstraszacz będzie odporny na wilgoć). Umiejscowić w centrum obszaru z którego chcemy pozbyć się kretów i gryzoni. Nie wbijać ani nie wciskać w ziemię na siłę. Wymiany zużytych baterii można dokonać bez konieczności wyjmowania urządzenia z ziemi. Zaleca się stosowanie baterii alkalicznych. Wzmożona aktywność gryzoni w pierwszych dniach stosowania Bros Sonic jest zjawiskiem naturalnym – gryzonie próbują opuścić obszar rozchodzenia się dźwięków.


  Napisz opinię

  Sonic MAX odstrasza krety BROS

  Sonic MAX odstrasza krety BROS

  Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.