Karmnik mały dla szczura Best Rozszerzyć

Karmnik mały dla myszy Best

95.2.0

4633

5901793248240

Nowy

Idealny w walce ze szkodnikami możliwy do pozostawienia na zewnątrz oraz w gospodarstwach domowych. Sprawdza się w pomieszczeniach w których przebywają ludzie oraz zwierzęta domowe.

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

10,05 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Karmnik mały dla myszy Best

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Best-Pest

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 11,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 11,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Karmnik Deratyzacyjny - Skuteczne Rozwiązanie Przeciwko Myszy i Szczurom

Doskonała Ochrona i Wygoda Użycia

Główne Cechy:

✅ Ochrona Trutki: Karmnik zapewnia niezawodną ochronę dla trutki, chroniąc ją przed wpływem warunków atmosferycznych oraz niepożądanym dostępem zwierząt domowych.

✅ Wysokiej Jakości Materiały: Wykonany z trwałego, odpornego na warunki atmosferyczne plastiku, karmnik nie ulega odkształceniom ani uszkodzeniom mechanicznym.

✅ Wszechstronne Użycie: Dzięki specjalnemu, zdejmowanemu uchwytowi, można go przytwierdzić do ściany lub po prostu ustawić na podłodze lub innym podłożu.

✅ Zapobieganie Marnowaniu Trutki: Specjalny pręt wewnątrz karmnika umożliwia pobieranie trutki przez większą liczbę gryzoni w mniejszych, regularnych dawkach, minimalizując ryzyko jej marnowania.

✅ Bezpieczne Utrzymywanie Trutki: Karmnik można otworzyć wyłącznie za pomocą dedykowanego klucza, który można zabezpieczyć na stałe przy karmniku. To skuteczne zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem, zwłaszcza dzieci.

✅ Dodatkowa Tacka na Trutkę: Wyposażony w specjalną, wyjmowaną tackę, która umożliwia umieszczenie trutki w granulacie, zapewniając dodatkowe opcje aplikacji.

Sposób Użycia:

Zaleca się umieszczenie karmnika szczególnie w okolicach wejść do budynków oraz na ścieżkach, którymi mogą poruszać się gryzonie. Specjalne rozwiązania techniczne minimalizują ryzyko przypadkowego dostępu i marnowania trutki.

Niezbędne Elementy na Wyciągnięcie Ręki:

  • Klucz Zabezpieczony Uchwytem: Specjalny klucz niezbędny do otwarcia karmnika zawsze jest w zasięgu ręki, dzięki zabezpieczeniu na specjalnym uchwycie.

Napisz opinię

Karmnik mały dla myszy Best

Karmnik mały dla myszy Best

Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.

Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.

Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.