Nowy Karmnik mały dla szczura Best Rozszerzyć

Karmnik mały dla myszy Best

Best-Pest Best-Pest

5901793248240

Nowy

Idealny w walce ze szkodnikami możliwy do pozostawienia na zewnątrz oraz w gospodarstwach domowych. Sprawdza się w pomieszczeniach w których przebywają ludzie oraz zwierzęta domowe. 

Więcej szczegółów

7,47 zł

0.1 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) 29,51 zł
Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) 31,97 zł
przesyłka kurierska przesyłka kurierska 184,50 zł

Karmnik deratyzacyjny, idealny do zwalczania myszy i szczurów. Pełni on funkcje ochronną dla trutki oraz chroni ją przed warunkami atmosferycznymi oraz niepowołanym dostępem przez zwierzęta domowe.

Symbol:
BE-0006

Doskonale sprawdza się w walce ze szkodnikami w pomieszczeniach w których przebywają ludzie oraz zwierzęta nie podjęte zwalczaniem. Wykonany jest z wysokiej jakości plastiku odpornego na warunki atmosferyczne, odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki specjalnemu, zdejmowanemu uchwytowi, karmnik ten można również przytwierdzić do ściany lub po prostu postawić go na podłodze lub innym podłożu.


Sposób użycia:

Karmnik zaleca się stosować szczególnie w okolicach wejść do budynków, na ścieżkach którymi mogą chodzić gryzonie oraz w miejscach potencjalnie atrakcyjnych dla myszy i szczurów.


Dzięki specjalnemu prętowi umieszczonemu wewnątrz karmnika, nie zostanie ona zabrana przez jednego szkodnika, lecz będzie ona pobierana przez większą liczbę osobników w mniejszych, regularnych dawkach. Trutka nadziana na taki pręt, zmniejsza również ryzyko wypadnięcia trutki ze środka stacji deratyzacyjnej w takich sytuacjach jak np. zabawa karmnikiem przez ciekawego psa.


Karmnik można otworzyć tylko za pomocą specjalnego klucza, który można przytwierdzić do karmnika za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby nigdy go nie zgubić. Dzięki zamknięciu na klucz, trutka nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce, np. dzieci.


Karmnik wyposażony jest również w specjalną, wyjmowaną tackę w której można umieścić trutkę w granulacie.


Karmnik wyposażony jest w specjalny uchwyt do przymocowania kluczyka niezbędnego do otwarcia karmnika. Dzięki temu klucz nigdy się nie zgubi i zawsze będzie w pobliżu, jeśli zajdzie konieczność szybkiego otworzenia karmnika.

Napisz opinię

Karmnik mały dla myszy Best

Karmnik mały dla myszy Best

Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.


Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.


Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.