Rat Killer Perfekt granulat 10kg Rozszerzyć

Rat Killer Perfekt granulat na myszy i szczury 10 kg

94.4.0 pak2

4649

5907486600685

Nowy

Preparat w formie granulatu do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz i wokół budynków przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Więcej szczegółów

24 Przedmioty

225,40 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Rat Killer Perfekt granulat na myszy i szczury 10 kg

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Best-Pest

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł
Rat Killer Perfekt granulat 140 g140 g 1 kg 1 kg 3kg3kg 10kg10kg 3x1kg3x1kg

Środek gryzoniobójczy Rat Killer Perfect od marki Best-Pest to gotowy do użycia granulat przeznaczony do profesjonalnego zwalczania myszy i szczurów zarówno wewnątrz budynków, jak i wokół nich. Może być wykorzystywany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, magazynowych przemysłowych, czy inwentarskich. Rat Killer Perfekt cechuje się dużą skutecznością i szybkością działania. Granulat zawiera substancję czynną benzoesan denatonium oraz właściwości mumifikujące. Gorzki posmak produktu zmniejsza ryzyko spożycia trutki przez człowieka.

Najważniejsze cechy granulatu Rat Killer Perfekt:

 Przeznaczony do profesjonalnego użytku

 Skutecznie zwalcza myszy i szczury

 Możliwość stosowania wewnątrz i wokół budynków

 Posiada właściwości mumifikujące

 Zawiera gorzką substancję zmniejszającą ryzyko spożycia przez ludzi

Substancja aktywna: Brodifakum (związek z grupy antykoagulantów) – 0,0025g/100g

Stosowanie:

Użytkownik profesjonalny:

 • Zwalczanie myszy lub szczurów wewnątrz budynków: 5 – 20 g preparatu co 5 m – niska infestacja szkodnika; 5 – 20 g preparatu co 2 m – wysoka infestacja szkodnika.
 • Zwalczanie myszy i/ lub szczurów wokół budynków: 5 – 20 g preparatu co 5 m – niska infestacja szkodnika; 5 – 20 g preparatu co 2 m – wysoka infestacja szkodnika.
 • Zwalczanie szczurów: 10 – 60 g preparatu co 10 m – niska infestacja szkodnika; 10 – 60 g preparatu co 5 m – wysoka infestacja szkodnika. Wyłącznie do stosowania w odpornych na manipulację stajach deratyzacyjnych.

Użytkownik profesjonalny przeszkolony:

 • Zwalczanie myszy i/lub szczurów wewnątrz budynków: Zwalczanie szczurów: 10 – 60 g preparatu co 10 m – niska infestacja szkodnika; 10 – 60 g preparatu co 5 m – wysoka infestacja szkodnika/ Do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych do stosowania w punktach wykładania przynęty.
 • Zwalczanie myszy i/ lub szczurów wokół budynków: Zwalczanie myszy: 5 – 20 g preparatu co 5 m – niska infestacja szkodnika; 5 – 20 g preparatu co 2 m – wysoka infestacja szkodnika.
 • Zwalczanie szczurów: 10 – 60 g preparatu co 10 m – niska infestacja szkodnika; 10 – 60 g preparatu co 5 m – wysoka infestacja szkodnika.
 • Stosowanie do nor: 10 – 60 g przynęty na norę. Do stosowania w odpornych na manipulację stajach deratyzacyjnych do stosowania w punktach wykładania przynęty bezpośrednio do nor.

Kontroluj miejsca wyłożenia przynęty w ciągu pierwszych 3 - 4 dni, uzupełniając zjedzony i wymieniaj nadgryziony, zniszczony przez wodę lub zanieczyszczony granulat. Jeśli nie ma widocznych oznak aktywności szczurów w pobliżu miejsca wyłożenia przynęty po 7 – 10 dniach, przenieś stację deratyzacyjną do miejsca o większej aktywności. Myszy są bardzo ciekawe. Zaleca się aby podczas kontrolowania/ uzupełniania przestawiać stacje deratyzacyjne w inne miejsce.

Uwaga !

Przy stosowaniu produktów biobójczych należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Zanim przystąpisz do użycia, koniecznie zapoznaj się z etykietą i informacjami dotyczącymi produktu.

Producent „BEST-PEST” Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski Spółka Jawna ul. Moździerzowców 6 B, 43-602 Jaworzno, Polska Tel.: 32-617 75 71

Pozwolenie Nr PL/2019/0372/MR z 08.04.2019r.

Rodzaj zagrożenia:

 • H373 Może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane (krew).

Środki ostrożności:

 • P260 Nie wdychać pyłu.
 • P314 W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
 • P501 Zawartość/pojemnik usuwać do autoryzowanego zakładu utylizacji odpadów.

Napisz opinię

Rat Killer Perfekt granulat na myszy i szczury 10 kg

Rat Killer Perfekt granulat na myszy i szczury 10 kg

Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.

Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.

Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.