Nasiona TRAWA GAZON Graminex 10kg Rozszerzyć

Nasiona TRAWA GAZON Graminex 10kg

55.1.2

163

5907466500547

Nowy

Najwyższej jakości mieszanka traw gazonowych. Gwarantuje mrozoodporną, o soczyście zielonej kolorystyce trawę. Idealna dla ogrodów, sprawdzi się także wokół budynków mieszkalnych jak i na terenach sportowych  o niedużym użytkowaniu.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

317,86 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Nasiona TRAWA GAZON Graminex 10kg

Akceptuję zasady polityki prywatności  

GRAMINEX

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 16,59 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł
Nasiona TRAWA GAZON Graminex 1kg
34,01 zł
4kg
123,01 zł
10kg
317,86 zł

Trawa Gazon jest wysokiej jakości mieszanką traw gazonowych. Dzięki niej osiągniemy piękny, zimotrwały, ekskluzywny trawnik o ładnej, soczyście zielonej kolorystyce. Efektownie prezentować będzie się zarówno jako trawnik przydomowy jak i wokół budynków mieszkalnych w miastach, a także na terenach sportowych, ale tych o lekkim użytkowaniu. Trawy Graminex są produktem firmy nasiennej Rolimpex, która jest polskim producentem traw znanym nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach europejskich, między innymi: na Węgrzech, Czechach, Wielkiej Brytanii czy Rosji. Mieszanki traw tej marki to przede wszystkim gwarancja jakości oraz starannego doboru nasion.                 

Dlaczego warto kupić ten produkt?  

✅ Zwarta, efektowna darń

✅ Trawa jest mrozoodporna

✅ Najwyższa jakość

Opakowanie: 10 kg.               

Wydajność: Opakowanie 10kg/400m2. Producent podaje: 1kg/40m2.

Skład mieszanki:

  • Życica trw. Bokser 25%
  • Życica trw. Turfgold 20%
  • Wiechlina łąkowa Limousine 5%
  • Kostrzewa czerowna Dipper 30%
  • Kostrzewa czerwona Reverent 15%
  • Wiechlina łąkowa Lincolshire 5%        

       

WYDAJNOŚĆ SIEWU 1 kg/40 m kw.
Oceń 
2022-06-13

Korekta opinii "Oszuści"

Kilka tygodni temu tj. 11 maja 2022 r. w sklepie eGarden złożyłem zamówienie na nasiona trawy o nazwie handlowej „Trawa Gazon Graminex”, i jako że po zrealizowaniu zamówienia zostałem poproszony o wystawienie opinii, stosowną opinię wystawiłem. Jej treść zamieszczam poniżej:
„Kilka dni temu zamówiłem trawę Gazon Graminex, o składzie:
- Kostrzewa czerwona (dwie odmiany: Excellence, Grobla): 45%
- Rajgras angielski (dwie odmiany: Maja, Grasslands Nui): 45%
- Wiechlina łąkowa (dwie odmiany: Geronimo, Compact): 10%
Co prawda jest na stronie "ostrzeżenie", że skład mieszanki w zależności od dostawy może się NIEZNACZNIE różnić od tego, który podaliśmy Państwu powyżej.
Teraz skład mieszanki jaki faktycznie dotarł do mnie:
- Życica tr. Bokser: 25%
- Życica tr. Transate: 20%
- Wiechlina łąk. Limousine 5%
- Kostrzewa czer. Dipper 30%
- Kostrzewa czer. Reverent 15%
- Wiechlina łąk. Lincolnshire 5%
To jest ich NIEZNACZNA różnica - OSZUŚCI !!!!!”

Powyższa opinia została zablokowana przez administratora Opineo prawdopodobnie na wniosek administratora eSklepu. Podstawą do zablokowania mojej opinii, zdaniem Opineo, był jej niezgodny charakter z regulaminem, dokładniej - nazwanie sklepu oszustami - Art. 7. 5. 2. Hmm …. czyżby?
Nie mniej dobrej woli Opineo trochę wyraziło dopuszczając mnie do ponownego wystawienia opinii, instruując mnie żebym: opisał zaistniałą sytuację, przedstawił argumentację, zaznaczył moje niezadowolenie. Jeśli nowododana opinia będzie zgodna z regulaminem, na pewno pozostanie widoczna w serwisie – zapewniło Opineo.
Poniżej opisuję zaistniałą sytuację, bo zależy mi, aby cała ta kwestia została wyjaśniona.
Po kilku tygodniach, tj. 7 czerwca 2022 r. zadzwonił do mnie przedstawiciel sklepu eGarden, niejaki pan Marcin z prośbą o usunięcie opinii. Oczywiście moja opinia w negatywnym świetle przedstawia ten sklep, ale na taką opinię sobie zasłużyli, ponieważ skład mieszanki trawy, którą u nich zakupiłem w rzeczywistości nie miał nic wspólnego z deklaracją podaną na stronie sklepu. Pan Marcin przyznał mi rację, że jest to ich niedopatrzenie. Sugerował dla mnie jakiś bonus na zakupy, pod warunkiem usunięcia opinii, na co się nie zgodziłem. Negatywnej opinii nie wystawiałem po to, aby coś zyskać, ale po to, aby przestrzec potencjalnych klientów przed nieuczciwymi praktykami tego sklepu. Zasugerowałem, że pod moją opinią dodam dodatkowe wyjaśnienie, ale tylko wtedy, kiedy sklep poprawi opis produktu i poprawi nieprecyzyjne zapisy. Tego samego dnia otrzymałem mailowo informację ze sklepu, że skład mieszanki trawy został poprawiony i rzeczywiście podano nowy skład. Nie mniej nadal pozostał zapis pod produktem:
"Uwaga: skład mieszanki w zależności od dostawy może się nieznacznie różnić od tego, który podaliśmy Państwu powyżej"
Co oznacza "nieznacznie"? Opis powinien być precyzyjny i jednoznaczny, aby klient miał wiedzę z jakimi odchyłkami w składzie trawy może mieć do czynienia. Przy tak nieprecyzyjnym opisie w jaki sposób można złożyć ewentualną reklamację tej trawy, czy odchyłka 20% to "nieznaczna" odchyłka, czy może już 50%?
Następnego dnia tj. 8 czerwca 2022 r. poprosiłem pana Marcina, aby doprecyzował zapisy dotyczące składu mieszanki trawy, bo słowo „nieznaczne” może prowadzić do nadużyć w jego interpretacji niezależnie, czy to ze strony sklepu, czy też klienta. Kolejnego dnia tj. 9 czerwca 2022 r. otrzymałem wiadomość od pana Marcina, że opis produktu został poprawiony. Na dzień dzisiejszy (13 czerwca 2022 r.), jak sprawdziłem, nie ma już zapisów typu „nieznacznie może się różnić”. Wobec tego moja wcześniejsza negatywna opinia spowodowała, to na czym mi zależało, czyli na doprowadzeniu do rzetelnego opisu produktu.
Szkoda tylko, że do takiego zaniedbania ze strony sklepu w ogóle doszło, inaczej otrzymaliby 5 gwiazdek zamiast 1. Ostatecznie moja ocena to (1+5)/2 = 3 gwiazdki.
To jeszcze potwierdza, że warto pisać opinie, nawet te negatywne. Pan Marcin obiecał, że sklep będzie baczniejszą uwagę zwracał na opis produktu i chwała mu za to :).
PS: trawa wzeszła, więc jest OK

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Nasiona TRAWA GAZON Graminex 10kg

Nasiona TRAWA GAZON Graminex 10kg

Nasiona traw marki GRAMINEX to mieszanki nasion traw gazonowych o szerokim zastosowaniu — do zakładania trawników na terenach ozdobnych i rekreacyjnych.