Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS Rozszerzyć

Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS

N46

4139

Nowy

Ekologiczny, przyjazny dla środowiska sposób na łapanie kretów i innych gryzoni podziemnych.

Więcej szczegółów

18,91 zł

0.1 kg

 • Zapytaj o produkt

  Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS

  Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS

  <span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Ekologiczny, przyjazny dla środowiska sposób na łapanie kretów i innych gryzoni podziemnych.</span>

  BROS Sp.j. BROS Sp.j.

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

  Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS, to urządzenie do wyłapywania kretów i nornic w ogrodach, rabatach, zieleńcach oraz ogródkach warzywnych.  Łatwy w zastosowaniu i skuteczny produkt, daje szybkie efekty użytkowania, przywracając naszemu ogrodowi estetyczny wygląd bez widocznych górujących nad trawnikiem kopców. Urządzenie wyposażone jest w dwie blaszki otwierające się tylko i wyłącznie do środka. Dzięki czemu niechciany gryzoń swobodnie wejdzie do umieszczonej w tunelu pułapki, bez możliwości wyjścia z drugiej strony. Produkt ekologiczny- łapie ale nie zabija, zadowoli najbardziej proekologicznego klienta i spełni jego oczekiwania. Urządzenie wyposażone w sygnalizator informujący, o złapanym gryzoniu.

  Symbol:
  BRO-040
   
  Dlaczego warto kupić ten produkt ?
   

  -skuteczny mechanizm
  -bardzo łatwe użycie
  -pułapka nie zabija
  -daje szybki efekt po zastosowaniu
   
  Sposób użytkowania:
   

  Odkrywamy podziemny tunel i wkładamy pułapkę do  korytarza uważając aby się nie obsunął, a do pułapki nie dostały się zanieczyszczenia. Zapadki urządzenia powinny być zamknięte. Odkryty tunel przykrywamy delikatnie darnią lub innym płaskim przedmiotem nie dopuszczając światła i powietrza. Sygnalizator umieszczamy nad powierzchnią gleby. Jego podniesienie się informuje nas o złapanym gryzoniu.

  Napisz opinię

  Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS

  Pułapka na krety i nornice z sygnalizatorem BROS

  Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.