Proszek na mrówki 500g BROS Rozszerzyć

Proszek na mrówki 500g BROS

90.4.3

4044

5904517044173

Nowy

Proszek na mrówki BROS to specjalistyczny środek, który został opracowany w celu zwalczania mrówek w różnych środowiskach, takich jak domy, ogrody, tarasy itp. 

Więcej szczegółów

12 Przedmioty

32,94 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Proszek na mrówki 500g BROS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

BROS

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 11,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 11,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Proszek na mrówki BROS

Proszek na mrówki 500g BROS to skuteczny środek przeznaczony do zwalczania mrówek. Odpowiednio dobrany skład preparatu zwabia mrówki zwiększając tym jego skuteczność. Pomieszczenia oraz tereny gdzie zaaplikowano preparat nie wymagają wyłączenia z użytkowania.

Preparat może być stosowany w dwojaki sposób:

  1. Proszek do rozsypania na ścieżkach wędrówek owadów - zanoszony przez mrówki do gniazda, likwiduje ich lokalne skupisko
  2. Rozpuszczony w wodzie do szybkiego miejscowego - działa kontaktowo, błyskawicznie likwidując owady w miejscu zastosowania preparatu np. na tarasach, ścieżkach, podjazdach.

Sposób użycia:

  1. W pomieszczeniach: rozsypać cienką warstwę na ścieżkach wędrówek owadów.
  2. Na zewnątrz: rozsypać warstwę preparatu na ścieżkach mrówek oraz wokół kolonii.

Jeśli chodzi o roztwór wodny, należy rozpuścić 100 g preparatu w 5 l wody. Środek powinno się stosować rano i wieczorem. Mrówki giną po 24 h.

BROS na mrówki to produkt biobójczy, należy go używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem zalecane jest przeczytanie etykiety i ulotki informacyjnej.

Produkt dostępny również w opakowaniach: 10 g, 10 x 10 g, 100 g, 250 g, 1 kg.

BROS proszek na mrówki – skuteczne zwalczanie owadów

Zwalczanie mrówek w naszym otoczeniu jest często nieuniknione, ale z dobrym przygotowaniem i stosowaniem właściwych środków można uniknąć nadmiernych inwazji. BROS proszek na mrówki to produkt, który skupia się na zapewnieniu wysokiej skuteczności w zwalczaniu tych owadów.

Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa jest kluczowym elementem preparatu BROS. Ta przynęta pokarmowa gwarantuje, że mrówki zostaną skutecznie zwabione do proszku. Aby uzyskać najlepsze efekty, wystarczy rozsypać proszek na mrówki w miejscu ich aktywności. Praktyczny dozownik umożliwia precyzyjne i równomierne rozprowadzenie proszku, co jest istotne, aby uniknąć nadmiernego rozsypania.

Zachowanie środków ostrożności jest kluczowe podczas stosowania preparatu BROS. Przed każdym użyciem należy dokładnie przeczytać etykietę produktu, aby poznać informacje dotyczące produktu oraz zalecenia odnoszące się do jego użycia. Warto także używać produktu z zachowaniem środków ostrożności, szczególnie w miejscach zastosowania, które są w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc, gdzie przebywają ludzie.

Uniwersalny sposób zastosowania preparatu BROS proszek na mrówki

Można go stosować rano i wieczorem. W tym celu należy dokładnie wymieszać proszek i polać nim gniazdo mrówek (około 0,5 g proszku na gniazdo). W przypadku takiej potrzeby zabieg należy powtórzyć.

Pamiętaj, że produkty biobójcze, takie jak BROS proszek na mrówki, należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu, ale warto unikać bezpośredniego kontaktu z proszkiem i chronić ręce. Produkty BROS to niezawodny sposób na zwalczanie mrówek i utrzymanie czystego i komfortowego otoczenia.

Jak działa BROS na mrówki?

BROS proszek na mrówki działa poprzez przyciągnięcie mrówek do specjalnie dobranej przynęty pokarmowej, która jest pokryta preparatem biobójczym. Mrówki, przyciągnięte smakiem przynęty, zaczynają ją spożywać, a wraz z nią preparat. Dzięki temu BROS proszek jest w stanie dotrzeć do całego gniazda mrówek, co zapewnia wysoką skuteczność preparatu.

Używanie proszku BROS na mrówki

Przed przystąpieniem do użycia proszku BROS na mrówki zawsze należy przeczytać etykietę preparatu. Dzięki temu będziesz pewien, że stosujesz go w odpowiedni sposób. Przygotowanie i zastosowanie proszku jest niezwykle proste.

  • Miejsce zastosowania: BROS proszek można stosować w miejscach, gdzie pojawiły się mrówki. Bezpośrednie sąsiedztwo gniazda jest idealnym miejscem do użycia preparatu.

  • Stosowanie rano i wieczorem: aby osiągnąć najlepsze efekty, zaleca się stosowanie proszku rano i wieczorem.

  • Dokładne wymieszanie: przed użyciem należy dokładnie wymieszać proszek, aby zapewnić równomierne pokrycie przynęty.

  • Polanie gniazda: proszek należy zastosować bezpośrednio na gniazdo mrówek lub na ścieżkach wędrówek owadów.

  • Powtórzenie zabiegu: w celu zapewnienia skuteczności zabieg należy powtórzyć, jeśli mrówki nie zniknęły po pierwszym użyciu.

Zachowanie środków ostrożności

Podczas korzystania z proszku BROS na mrówki zawsze należy przestrzegać zaleceń dotyczących zachowania środków ostrożności. Nie zapominaj, że choć preparat jest skuteczny, to należy go używać z rozsądkiem.

BROS proszek na mrówki to rozwiązanie uniwersalne, które pozwala na skuteczne zwalczanie tych owadów w różnych miejscach. Bez względu na to, czy masz problem z mrówkami w kuchni, ogrodzie czy innym miejscu, BROS proszek może Ci pomóc.

BROS proszek na mrówki z przynętą pokarmową to skuteczny środek, który pozwoli Ci pozbyć się problemu mrówek. Dzięki specjalnie dobranej przynęcie pokarmowej oraz praktycznemu dozownikowi jego stosowanie jest proste i skuteczne. Pamiętaj jednak o zachowaniu środków ostrożności i przeczytaniu etykiety produktu przed użyciem. Z proszkiem na mrówki BROS możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że problem zostanie usunięty.

Po zabiegu warto obserwować efekty i upewnić się, że mrówki zostały zwalczone. Jeśli konieczne jest ponowne użycie preparatu, nie wahaj się go zastosować. Stosowanie proszku BROS na mrówki jest praktycznym i skutecznym rozwiązaniem, które pomaga utrzymać kontrolę nad owadami.

Zachowanie środków ostrożności jest niezwykle istotne, aby uniknąć niepożądanych skutków ubocznych i zagwarantować bezpieczeństwo użytkowania produktu. Przed użyciem warto przeczytać etykietę, aby zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi produktu i zaleceniami producenta.

Oceń 
2020-01-31

Skuteczny proszek na mrówki

Polecam niezwykle skuteczny proszek na mrówki, który można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wystarczy już cienka warstwa rozsypanego preparatu, by pozbyć się szkodników w ciągu 24 godzin. Idealny na tarasy, chodniki, a także do piwnic czy garaży, gdzie różne owady na dobre się zadomowiły. Szybko i skutecznie radzi sobie także z innymi owadami. Polecam!

Oceń 
2020-01-16

Produkt na najwyższym poziomie

Skuteczny proszek ma mrówki. Po 15 minutach mrówki wymierają. Wiadomo walka z mrówkami jest ciężka :( zabieg zawsze warto powtarzać, ponieważ jednokrotne użycie daje krótkie rezultaty.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Proszek na mrówki 500g BROS

Proszek na mrówki 500g BROS

Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.