Biovita Otoczak Bianco Carrara 40-60mm BIG BAG tona Rozszerzyć

Biovita Otoczak Bianco Carrara 40-60mm BIG BAG tona

Z

9508

2020202022509

Nowy

Kamień otoczak Bianco Carrara o pięknej barwie biało szarej.

Więcej szczegółów

1 120,00 zł

1000 kg

 • Zapytaj o produkt

  Biovita Otoczak Bianco Carrara 40-60mm BIG BAG tona

  Biovita Otoczak Bianco Carrara 40-60mm BIG BAG tona

  <div> <div class="rte align_justify" itemprop="description">Kamień otoczak Bianco Carrara o pięknej barwie biało szarej.</div> </div>

  BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki

  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Kurier InPost Kurier 169,00 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

  Charaktersytyka kamienia

  Otoczak Bianco Carrara we frakcji 40-60mm o pięknej barwie biało szarej. Kamień pochodzenia naturalnego, mrozoodporny. Idelanie sprawdzi się jako materiał ściółkujący ale także jako piękny dodatek do rabat ogrodowych i innych dekoracji ogrodowych. Kamienie Bianco Carrara sa bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości z racji ich kształtu i powierzchni, wystarczy przepłukac wodą aby odzyskały swój piękny kolor.

  Oferowany w tej ofercie kamień jest we frakcji 40-60mm.

  1 tona otoczaka wystarczy na około 18m2 powierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.

  Kamień posiadamy także w innych frakcjach.

  UWAGA
  Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu.

  Koszt dostawy:

  Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

  Dostawa w dowolne miejsce w Polsce: 169 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie.

  Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

  WAŻNE!

  Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego.

  Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

  Napisz opinię

  Biovita Otoczak Bianco Carrara 40-60mm BIG BAG tona

  Biovita Otoczak Bianco Carrara 40-60mm BIG BAG tona

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.